zobacz wiecej ncjapiekna.com.pl zobacz

Znajdź idealny komplet balkonowy!

1606
0
Share:

Nasz balkon to świetnie miejsce do odpoczynku – wystarczy dopasowany do potrzeb komplet balkonowy, parasol i nieco fantazji! Nawet niewielkie balkony uda nam się odpowiednio zaaranżować przy pomocy mebli i dodatków. Taki balkon stanie się miejscem, gdzie będziemy mogli czytać, delektować się kawą czy smakołykami, pracować.

Znajdź inspirację na ciekawy balkon

Do niedawna balkony były traktowane po macoszemu – brak odpowiednich mebli i elementów outdoorowych sprawiał, że nie mogliśmy zaaranżować tego miejsca. Dzisiaj jest inaczej – prosty komplet balkonowy i kilka dodatków wystarczą, aby zmienić tę przestrzeń nie do poznania! Szukając mebli na balkon przede wszystkim skupiajmy się na ich trwałości: meble takie muszą być zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, silnego promieniowania UV.

Komplet balkonowy – jakie meble wybrać?

Szeroki wybór mebli sprawia, że każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie. Komplet balkonowy powinien być przede wszystkim lekki, aby jego elementy móc bez trudu podnosić i przenosić. Dużym zainteresowaniem od wielu lat cieszy się komplet balkonowy z technorattanu – tworzywo to imituje naturalny rotang. Meble technorattanowe cenione są zarówno na balkonach, tarasach jak i w ogrodach – ich nowoczesna forma sprawia, że każda przestrzeń wypoczynkowa stanie się znacznie ciekawsza.

Komplet balkonowy z technorattanu może składać się ze stolika kawowego oraz 2-3 foteli lub krzeseł. Tworzywo technorattanowe posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ono brudu, wilgoci, a czyszczenie nie sprawia problemu. Stelaże wykonane są z lekkiego aluminium zabezpieczonego przed działaniem rdzy. W celu przedłużenia żywotności mebli balkonowych warto stosować dedykowane pokrowce ogrodowe na meble.

Share: