Zarządzanie flotą samochodową firmy TSL

454
0
Share:

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na prowadzenie firm przewozowych podjęli się bardzo odpowiedzialnego zadania. Bardzo duża ilość przedsiębiorców TSL narzeka na natłok obowiązków i przepisy, którym muszą stawiać czoła. Podsumowując często zarządzanie flotą samochodową bywa ciężkie. Jednak istnieje jeden sposób, aby ułatwić sobie to zadanie. Jest nim telematyka Dbkfleetmanagement dla firm przewozowych!

Zarządzanie flotą z Dbkfleetmanagement od podszewki

 

Po podjęciu decyzji na temat skorzystania z usług aplikacji Dbkfleetmanagement warto dowiedzieć się jakie są jej mocne strony i na jakich płaszczyznach działa. Również spora część przedsiębiorców chce dowiedzieć się tego przed inwestycją w system telematyczny co jest jak najbardziej zrozumiałem. Dbkfleetmanagement to oprogramowanie, które synchronizowane jest z komputerem pokładowym każdego samochodu ciężarowego znajdującego się we własnej flocie pojazdów ciężarowych. Wszystkie informacje zbierane są w intuicyjnej i prostej aplikacji dostępnej do pobrania na komputer bądź telefon komórkowy. Dzięki temu przedsiębiorca może trzymać rękę na pulsie o każdej porze dnia i nocy!

Dbkfleetmanagement zapewnia przejrzysty dostęp do umów, ubezpieczeń czy terminów przeglądów technicznych pojazdów ciężarowych. Dodatkowo na stałe raportuje ich spalanie przez co przedsiębiorcy mogą wreszcie skontrolować jakość pracy swoich kierowców. Jednak to nie wszystko! Dbkfleetmanagement to również inwestycja w bezpieczeństwo. Bowiem aplikacja ma możliwość do stałego odczytu lokalizacji GPS każdego z pojazdów. Dzięki temu przedsiębiorca o każdej porze dnia i nocy może sprawdzić w jakim miejscu na świecie znajduje się jego dobytek.

Podsumowanie

 

Wszystkie owe zalety pokazują, że zainwestowanie w dobry system telematyczny jest zasadne. W branży przewozowej bardzo trudno ułatwić sobie życie. Jednak znalazł się sposób w postaci systemów telematycznych, które usprawniają działalność przedsiębiorców, samochodów i pracowników!

Share: