Zaczaruj odrobinę swoją przestrzeń!

1486
0
Share:
Zaczaruj odrobinę swoją przestrzeń!

Czary-mary i świat staje się odmieniony! Znamy to z bajek i baśni, w których takie spektakularne przemiany budują fabułę. Być może baśniowa magia nie zagości w  naszym życiu w dosłownym sensie, ale warto inspirować się jej dynamiką. Zmieniając miejsca, w których żyjemy. Czarując je w najlepszym stylu. Takim, który na pewno sprawi, że codzienność okaże się piękniejsza i przyjemniejsza. Na przykład wtedy, gdy zaczarujemy mały balkon, na którym każdego dnia wypijemy pyszną kawę o poranku.

Balkonowe czary-mary i przemiany, które szybko docenimy

Balkon bardzo często pozostaje niewykorzystany. Tymczasem warto urządzić sobie na nim taki mały, zaczarowany zakątek wytchnienia pośród trudów rzeczywistości. Może w uroczym i romantycznym stylu? Takim, który podkreślą stylowe i lekkie meble rattanowe. Dostępne na stronie gardenspace.pl, gdzie odnajdziemy wiele innych rzeczy ułatwiających przemianę stref zewnętrznych, jak taras, altanka, patio.

Czarujący taras

Jeśli zaś jesteśmy szczęśliwymi właścicielami tarasu wychodzącego na malowniczy ogród, to obowiązkowo musimy to miejsce zaczarować. Zacznijmy od meblowania. Może czarującymi zestawami z białego technorattanu, nawiązującymi do włoskiej estetyki? Wspaniale zaprezentują się one na tle białych kompozycji florystycznych. Kiedy to taras obsadzimy białymi różami rabatowymi czy w koszyczkach (także białych, technorattanowych) zasadzimy białe petunie.

Czary-mary niczym z baśni o Królowej Śniegu. W takim romantycznym miejscu rewelacyjnie wyglądać będą wszelkie iluminacje. Kiedy zrobi się ciemno, taras odsłoni wówczas swoje ukryte za dnia piękno. Podkreślone poprzez lampiony, dekoracyjne lampy LED, palenisko gazowe czy po prostu świeczki zapalone w eleganckich świecznikach ustawionych na stole tarasowym.

Share: