pulications.org zobacz więcej myana-bg.org

W miłosnym ogrodzie

2014
0
Share:
W miłosnym ogrodzie

Sztuka kochania i zakochania – należy chyba do najtrudniejszych na świecie. Nikt tak naprawdę jej nie zgłębił. Chociaż od wieków próbują to uczynić pisarze, malarze, muzycy, filozofowie. Mimo że biografię niemal każdego człowieka wypełniają miłosne zdarzenia, nikt nie potrafi wyjaśnić istoty samego uczucia. Przyciągającego z taką siłą. Staramy się na różne sposoby dbać o miłość, jeśli już ją otrzymaliśmy. Pielęgnujemy ją w walentynkowym stylu, odświętnie, ale też na co dzień. Jak skarb, o który nieustannie należy zabiegać.

Miłość, która kwitnie

Mawia się, że miłość kwitnie. To wyrażenie zbliża ją do kwiatów czy krzewów, które zakwitają na wiosnę lub latem. Miłość pokazuje swoje piękno niczym zjawiskowa flora. Jeśli kwitnie, to znaczy, że wszystko jest wspaniale. Takie zbliżenie w języku odczuwania i roślin pozwala myśleć o miłości jako o czymś, co możemy pielęgnować niczym piękne kwiaty ogrodowe.

W różanym ogrodzie

Symbolem miłości jest róża. To ona wyraża to, co niewyrażalne, czyli tajemnicę uczucia. Dlatego miłosny ogród to ogród różany. Pachnący i zachwycający. Mogą w nim rosnąć różne rodzaje i gatunki róż. Ale chyba najpiękniej i najbardziej romantycznie wyglądać będą trejaże z pnących róż. Obsypane kolorowymi kwiatami. Stworzą idealne miejsce do spotkań z ukochaną osobą, do wyznań miłosnych w fantazyjnym stylu.

Idealnie takie zakątek dopełnią nowoczesne meble do ogrodu. Zumm to producent mebli ogrodowych metalowych, który proponuje zachwycające meble, doskonałe także do ogrodu w romantycznym stylu.

W rozświetlonym ogrodzie

Miłość potrzebuje też światła, które podkreśli jej urodę. Dlatego w miłosnym ogrodzie nie może zabraknąć atrakcyjnego oświetlenia. Warto pomyśleć o dekoracyjnych lampach ogrodowych. Na przykład takich, które naśladują latarnie. Świetnie zaprezentują się w takim ogrodzie lampiony.

Share: