ola.org https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ guardpr.pl

W białej kuchni

2296
0
Share:

Królową Śniegu można zostać nie tylko w bajce, ale w bajkowo umeblowanej kuchni, gdzie panuje elegancja i czyste piękno. Kuchenne wnętrze wcale nie musi być szare i bure. Może prezentować się szlachetnie, jakby było salonem, w którym nagle pojawiają się pyszne dania. Magia i czary możliwe są nawet w dzisiejszym świecie. Kiedy piękno formy i treści spotykają się w realizacji wnętrzarskiej.

Białe meble

Obecnie biały kolor zdobywa nasze wnętrza i ogrody. Białe meble pojawiają się często w eleganckich stylizacjach wnętrzarskich i ogrodowych. Dużą popularnością cieszą się m.in. białe fotele, sofy, stoły, krzesła z technorattanu – przeznaczone głównie do używania na zewnątrz, na tarasie czy na patio. Także nowoczesne meble kuchenne, salonowe czy sypialniane – często mają biały kolor.

Inspiracje kuchenne

W dzisiejszych czasach pytanie o to, jak tanio urządzić kuchnię, łączymy z kwestią estetyki i stylistycznego wyróżnienia. Kuchenne inspiracje wnętrzarskie płyną do nas z całego świata. Z chłodnej Skandynawii i z romantycznej Prowansji. Prostota stylu skandynawskiego i wdzięk stylu prowansalskiego zdobywa nasze serca i domy.

Biel pojawia się także jako kolorystyczne dopełnienie lub podstawa w aranżacjach skrajnie minimalistycznych lub tych w duchu glamour. Uproszczone kształty i redukcja dodatków, spotęgowana prostota podkreślona jeszcze użyciem czystej bieli. Nic dziwnego, że meble kuchenne przypominają często luksusowe wyposażenie salonowe.

Konkretne realizacje

W salonie Gama odkryjemy wiele białych zestawów kuchennych, które odmienią przestrzeń codzienności w niebanalny sposób. Layman oferuje nam kolekcję Campary Biały Połysk. To meble kuchenne oparte na nowocześnie pomyślanej prostocie. Jakby wyraz urzeczenia minimalizmem i jego pięknem.

Share: