Używane, poleasingowe samochody dostawcze

576
0
Share:

Decydując się na rynek wtórny samochodów ciężarowych zawsze istnieje niewielkie ryzyko dokonania nietrafionego zakupu. Mimo, że samochody ciężarowe zaprogramowane są na przejechanie ogromnej ilości kilometrów niejednokrotnie modele posiadają wewnętrzne usterki bądź ukrytą historię napraw. Aby nie dopuścić do zakupu takiego pojazdu warto inwestować w sprawdzone poleasingowe TIRy, które są jednymi z największych celów przedsiębiorców znających się na rzeczy. Dlaczego tak jest?

 

W czym tkwi tajemnica poleasingowych TIR-ów?

 

Tajemnicą takich pojazdów jest przede wszystkim bardzo dokładnie sprawdzona historia pojazdu, która nie mogła być sfałszowana. Niestety w dzisiejszych czasach dalej zdarzają się sytuację cofania liczników czy tuszowania uszkodzeń danego pojazdu ciężarowego. TIR, który znajdował się w cesji leasingu po prostu musiał być sprawdzany na czas. Wszystkie usterki, notowanie przebiegu czy wymiany musiały być notowane dla firmy udzielającej leasingu. Dlatego mówi się, że to najlepsze samochody pochodzące z rynku wtórnego.

 

Samochody poleasingowe są również bardzo zadbane. Widać to na pierwszy rzut oka. Firma wystawiająca pojazd na leasing bardzo zwraca uwagę na wygląd, który zawsze jest dopieszczony. Jest to zgodne z przysłowiem jak cię widzą – tak cię piszą. Dlatego korzystając z poleasingowych TIR-ów można nie tylko otrzymać dobry samochód za korzystną cenę, ale również poszerzyć grono klientów.

 

Kolejnym atutem jest przebieg. To tak naprawdę on świadczy o nowoczesności danego pojazdu i jego wewnętrznej kondycji. Przebieg w poleasingowych pojazdach jest często niski. Wszystko przez zawarcie w umowie limitu kilometrów, które musiały być dotrzymane w trakcie użytkowania samochodu.

 

Podsumowanie 

 

Zakup samochodów używanych bywa świetną inwestycją – zwłaszcza tych poleasingowych. Posiadają one sporo zalet, które przekonują do siebie klientów. Jednym z najlepszych źródeł poleasingowych samochodów dostawczych są giełdy pojazdów od dealerów. Przykładem jest sprawdzona Giełda DBK posiadająca szereg pozytywnych opinii.

 

Share: