zobacz https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310

Usiądź wygodnie, również w niewielkiej kuchni!

1661
0
Share:
Usiądź wygodnie, również w niewielkiej kuchni!

Niewielkie kuchnie do niedawna były prawdziwym utrapieniem dla ich właścicieli. Niewielkie pomieszczenia ciężko było zaaranżować, sprawić, aby były funkcjonalne. Na szczęście te czasy minęły: obecnie dekoratorzy i architekci wnętrz chętnie podejmują się tego rodzaju zleceń, gdyż stanowią one ciekawe wyzwanie. Czy my sami również możemy ciekawe zaaranżować niewielką kuchnię? Oczywiście!

Od czego zacząć?

Z pewnością pierwszym krokiem powinno być zebranie wszelkich pomysłów na naszą kuchnię, zainspirowanie się propozycjami w magazynach wnętrzarskich. Istotne jest także zwrócenie uwagi na to, czy w kuchni nie ma problematycznych powierzchni: skosów, wnęk. Oczywiście możemy wykorzystać je w funkcjonalny sposób! Ważne jest także podjęcie decyzji, jakie elementy AGD muszą znaleźć się w kuchni, a z jakich możemy zrezygnować. Wiele osób pragnie również niewielkiego stołu i przynajmniej dwóch krzeseł, gdzie można będzie zjeść śniadanie, napić się kawy. Warto przemyśleć możliwość połączenia blatu roboczego oraz miejsca do spożywania posiłków – to z pewnością pozwoli na zaoszczędzenie miejsca! Jak zaaranżować takie miejsce?

Blat roboczy i miejsce do siedzenia w jednym!

Wysokie blaty robocze to obecnie jeden z gorętszych trendów. Blaty wykonywane są z odpowiednio zabezpieczonego, litego drewna. Aby móc wygodnie przy nich usiąść wykorzystuje się nowoczesne krzesła barowe. Wybierając je zwróćmy uwagę na ich konstrukcję, na oparcia, tapicerowanie. Wiele interesujących modeli zaoferuje nam sklep krzesloteka.pl. Wiele osób obawia się, czy wysokie krzesła barowe będą wygodne i stabilne – producenci uspokajają, że są to produkty komfortowe i pozwalające na przybranie wygodnej pozycji podczas jedzenia, czytania. Dla większej wygody możemy zastosować również miękkie poduszki na siedziska.

Share: