Trzy projekty – trzy programy

2706
0
Share:
Trzy projekty – trzy programy

Wiedza w nowoczesnym wydaniu polega bardziej na wykorzystywaniu umiejętności do pracy nad konkretnymi realizacjami niż na gromadzeniu informacji. Te ostatnie mają znaczenie głównie wtedy, gdy potrafimy użyć ich podczas pracy nad danym projektem. Wiadomości są wszędzie, łatwo do nich dotrzeć. Ale trudniej z nich korzystać tak, żeby osiągnąć zmierzony cel. Ktoś musi nas nauczyć rozumieć to, co wiemy, żebyśmy mogli świadomie operować informacjami. Na tym polega nowoczesna mądrość.

Mądrość w rozumieniu Wisdom

CG Wisdom prezentuje atrakcyjne kursy online, na których przygotujemy się do korzystania z najbardziej potrzebnych nam programów. Konkretna wiedza dostosowana do konkretnych potrzeb i projektów. Bez owijania w bawełnę. Przekonajmy się o tym sami: cgwisdom.pl.

Aplikacje na Androida

Kurs programowania aplikacji na Androida – oto propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z tworzeniem aplikacji mobilnych. Po odbyciu tego kursu zrealizujemy konkretny projekt – stworzymy działającą aplikację na system operacyjny Android.

Wizualizacje z Artlantisem

Z kolei kurs Artlantisa przygotuje nas doskonale do innych zadań, m.in. do tworzenia wspaniałych wizualizacji wnętrz. Bardzo przydatna umiejętność w pracy projektanta czy stylisty. Przyda się również właścicielom sklepów czy firm zajmujących się produkcją mebli. Efektowne wizualizacje na pewno ułatwią pracę z klientami.

Reklamy z After Effects

Zajmujesz się reklamą i chcesz rozwijać skrzydła w tej dziedzinie, tworząc jeszcze ciekawsze projekty? Kurs After Effects sprawi, że nauczysz się robić w pełni nowoczesne animacje reklamowe. Zbliżone do sztuki. Poruszające wyobraźnię i nadążające za projektami wyobraźni. Nagle myśli i wizja znajdą dla siebie najlepszy kształt.

Share: