Team event nad Zegrzem!

1821
0
Share:
Team event nad Zegrzem!

Organizacja spotkania firmowego po godzinach pracy to spore wyzwanie – zazwyczaj zajmują się tym najmłodsi stażem pracownicy. Takie wyjazdy mają na celu zintegrowanie dużej grupy pracowników, wspólną zabawę, możliwość porozmawiania z przełożonymi na neutralnym gruncie. Jak zorganizować taki wypad, aby wszyscy pracownicy byli zadowoleni? Kluczowe jest odpowiednie miejsce!

Wspólna zabawa nad Zegrzem!

Jezioro Zegrzyńskie jest doskonale znane mieszkańcom Warszawy i okolic. To olbrzymi zbiornik wodny, doskonale sprawdzający się jako miejsce weekendowego wypoczynku czy też aktywnego spędzania czasu. To tutaj umiejscowionych jest wiele eleganckich hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Jednym z nich jest Lawenda Park Hotel, którego ofertę znajdziemy na stronie Jachranka.pl. Poza ofertą dla klientów indywidualnych hotel oferuje również wiele atrakcji dla klientów biznesowych. Organizacja team eventu w takim miejscu to strzał w dziesiątkę. Jakie atrakcje zapewni nam hotel?

Ogniska, parki linowe, zawody grupowe…

Lawenda Park Hotel oferuje swoim biznesowym gościom sale konferencyjne nad Zegrzem – można w nich omówić obecne wyniki firmy, strategię na kolejne miesiące. Zorganizowane grupy pracowników mogą również korzystać z boisk sportowych czy wypożyczalni rowerów.

Share: