Szczotki do odkurzaczy Birum  

628
0
Share:

Użytkowanie z odkurzacza jest jedną z najpowszechniejszych i najłatwiejszych metod, które umożliwiają oczyszczenie powierzchni domowych. Mowa tutaj o dolnych powierzchniach takie jak kafelki, podłogi czy dywany, ale również powierzchnie niektórych tapicerowanych mebli. Aby zrobić to bezpiecznie i efektywnie przede wszystkim należy wyposażyć się w dobrej jakości szczotki do odkurzaczy. Birum to firma, która wpadła na kilka ciekawych pomysłów, które sprawiają, że szczotki są jeszcze bardziej funkcjonalne niż kiedykolwiek.

 

Uniwersalne szczotki do odkurzaczy Birum typu 3w1

 

Szczotki do odkurzaczy Birum tworzone są z różnych elementów posiadając różnorodne zastosowanie. Jednak jedna szczotka szczególnie wzbudza ciekawość wszystkich klientów. To szczotka do odkurzacza typu ssawkowego 3w1. Symbol ten oznacza, że jedna szczotka posiada kilka wartościowych funkcji – i to wszystko zamknięte w jednym, dodatkowym, zabudowanym akcesorium.

 

Uniwersalne szczotki mogą być wykorzystywane do różnorodnych powierzchni. Dzięki temu jedna szczotka może odkurzyć zarówno powierzchnie paneli jak i dywanów nie krzywdząc żadnego z nich. Z jednej strony takie szczotki do odkurzaczy Birum bardzo dobrze nadają się do czyszczenia dywanów posiadając specjalistyczne obrotowe wałki. Z drugiej strony bardzo dobrze odnajdą się w powierzchniach gładkich i delikatnych. Zapewnia to obecność gumowych, miękkich, dobrze ruchomych kółek. Z reguły bardzo często przełącza się szczotkę wciskając nogą guzik obecny na powierzchni danej ssawki.

 

Szczotka 3w1 posiada jeszcze jeden atut. Na razie poprzednia szczotka nazwana byłaby szczotką 2w1. Jednak omawiana ssawka posiada jeszcze jeden dodatek – są nim dodatkowe szczotki na bocznych częściach elementu gwarantujące, że będzie ona działać jeszcze efektywnie jednocześnie zbierając kurz i brud znajdujący się przed sobą, ale również z boków.

 

Podsumowanie

 

Kiedyś zazwyczaj jedna szczotka musiała wystarczyć do każdej powierzchni. Dziś warto skorzystać z ciągle rozwijających się technologicznych nowinek, aby ułatwić sobie życie.

Share: