Suszarka suszarce nierówna

1817
0
Share:

Osoby, które nie zaprzątają sobie głowy tym, że dobrze byłoby wysuszyć i przy okazji ułożyć świeżo umyte włosy, nie muszą wnikliwie studiować rankingów i poszukiwać najwłaściwszej dla siebie suszarki. Jednak wszyscy pozostali zobligowani są niekiedy do podywagowania nad tą istotną kwestią, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to wyskoczenie na dwór z mokrą czupryną może skończyć się w niezbyt przyjemny dla zdrowia sposób.

 

Dostępne na rynku suszarki możemy podzielić na kilka grup, z których najogólniejszy jest podział na urządzenia do użytku domowego, profesjonalnego i turystycznego.

Najbardziej wyróżnia się tutaj suszarka profesjonalna, która ma – w odróżnieniu od pozostałych modeli – dłuższy przewód oraz szeroką gamę dodatkowych nakładek, umożliwiających modelowanie fryzury. Zwykle są też one zauważalnie lżejsze od wariantów nieprzeznaczonych dla specjalistów. Jak jednak wynika z rankingów suszarek https://www.bomi.pl/ranking-suszarek-do-wlosow-top-10-najlepszych-modeli/ , również i osoby nieparające się zawodowo fryzjerstwem decydują się niekiedy na zakup modeli profesjonalnych.

Wybierając suszarkę warto zwrócić uwagę na dostępne poziomy regulacji nawiewu w suszarce. Te standardowe mają zazwyczaj dwa poziomy szybkości, te lepsze – trzy lub nawet cztery. Podobnie rzecz ma się z regulacją temperatury w suszarce. Im lepszy sprzęt, tym więcej możliwych do wyboru kombinacji. Dobrze jest również, jeśli suszarka wyposażona jest w nawiew zimnego powietrza, bardzo pomocny podczas modelowania włosów. Jeśli możemy sobie na to pozwolić, kupmy nieco droższą suszarkę, a nasze włosy z pewnością odczują różnicę.

Share: