Stoliki drewniane

4014
0
Share:

Niewątpliwie stoliki drewniane to przedmioty z duszą, które udoskonalają każde wnętrze. Poprzez wprowadzenie estetyki przeszłości do serca nowoczesności, które przynosi zaskakująco ciekawe efekty stylizacyjne. Zastosowany materiał powoduje, że meble te mają w sobie pewien dyskretny czar w duchu retro, który idealnie łączy się często z awangardowym projektem. W ten sposób obok klasycznych stolików drewnianych, stonowanych i harmonijnych, mamy też meble iście awangardowe i artystyczne. Tworzone w oparciu o najbardziej wymyślne wzory i interpretacje.

Klasyka i awangarda stolików drewnianych

Na stronie notodo.pl prezentuje się stoliki drewniane w najróżniejszych odsłonach. Znajdziemy tutaj meble tradycyjne, ale także te designerskie i zaskakujące od strony formalnej. Różnorodność stolików drewnianych sprawia, że każdy odkryje w tej  kategorii przedmiot dokładnie dla siebie. Może stolik-zestaw? Składający się z dwóch oddzielnych części. Jak drewniany komplet dwóch stolików kawowych. Mamy tutaj intrygujące połączenie blatu z drewna palisandrowego z czarnymi, metalowymi nogami.

Obok propozycji iście awangardowych znajdziemy także czystą klasykę stolików drewnianych. Jak stolik w stylu prowansalskim. Uroczy i finezyjny. Subtelnie bielony drewniany blat, toczone nóżki, ozdobne płyciny frontów, okucia w kolorze mosiądzu podkreślają charakter tego mebla. Stolik wyposażono w szufladę oraz dolną półkę.

Uniwersalne przeznaczenie stolików z drewna

Stoliki drewniane to meble, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej stawiamy je w salonie obok zestawu wypoczynkowego. Ale sprawdzą się też w sypialni, w pracowni, w domowym i firmowym gabinecie, w eleganckim przedpokoju oraz we wnętrzu komercyjnym jak kawiarnia czy czytelnia.

Share: