Sklep spożywczy Spar

1305
0
Share:
Sklep spożywczy Spar

Galeria handlowa Lubostroń znajdująca się na krakowskim Ruczaju to miejsce, w którym robienie zakupów jest prawdziwą przyjemnością. Na jej terenie znajduje się wiele sklepów. Wśród nich na uwagę zasługuje sklep spożywczy Spar.

Sklep spożywczy Spar dba o swoich klientów. Regularnie oferuje rozmaite akcje promocyjne, które dają szanse na zrobienie zakupów zdecydowanie niższym kosztem. Jest to oczywiście ogromna zaleta sklepu Spar. Na podkreślenie zasługuje fakt, że asortyment sklepu jest niezwykle szeroki, a jednocześnie świeży.

Sama galeria Lubostroń to miejsce, które przygotowane jest na osoby przyjeżdżające na zakupy własnym samochodem. Galeria ma bowiem przeszło sto miejsc parkingowych podzielonych na dwa parkingi. Jeden z nich to parking podziemny. Drugi parking znajduje się na świeżym powietrzu.

Galeria handlowa Lubostroń, w której znajduje się między innymi sklep spożywczy Spar, to miejsce, w którym zakupy robi się naprawdę dobrze. Każdy, komu zależy na komforcie poczuje się tutaj doskonale.

Share: