Sale szkoleniowe w Warszawie: oferta Automobilklubu

1322
0
Share:
Sale szkoleniowe w Warszawie: oferta Automobilklubu

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sale szkoleniowe w Warszawie. Do osób, które interesują sale szkoleniowe w bardzo dogodnej lokalizacji wyjątkowo ciekawą ofertę przygotował Automobilklub Polski.

Automobilklub Polski jest organizacją, której początki sięgają roku 1909. Obecna działalność klubu obejmuje między innymi wynajem komfortowych sal szkoleniowych. Sale, które udostępnia Automobilklub sprawdzają się zarówno jako miejsca do zorganizowania konferencji, wykładów, kursów i szkoleń. Z uwagi na to, iż istnieje możliwość dostosowania sali do charakteru danego spotkania, można śmiało organizować w nich także różnego rodzaju spotkania okolicznościowe.

Sale szkoleniowe mieszczą się w budynku będącym własnością Automobilklubu Polski. Już od kilku lat mieści się on przy ulicy Powstańców Śląskich. To bardzo dogodna lokalizacja, dojazd nie stanowi najmniejszego problemu. Sale wyposażone są bardzo dobrze. Plusem jest to, że są dostępne bez problemu także dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowy atut to obszerny parking.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Jeśli szukacie sali szkoleniowej w Warszawie to polecam ofertę Automobilklubu Polski www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

Share: