zobacz ldude.pl ganos.com

Pomysł na piękny ogród – wygodne meble i parasol słoneczny

689
0
Share:

Oryginalnie zaaranżowany ogród to miejsce odpowiednie do letniego odpoczynku. Nie musimy wyjeżdżać na dalekie wczasy, by cieszyć się słońcem i wspaniałą aurą. Pomysł na piękny ogród zrealizować można dzięki odpowiednim meblom ogrodowym oraz dodatkom. Co proponują projektanci?

Pomysł na piękny ogród – meble drewniane i rattanowe

Wśród licznych propozycji na eleganckie meble, warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe wykonane z drewna oraz rattanu. Meble drewniane to przede wszystkim eleganckie stoły, których blaty tworzone są z drewna eukaliptusowego lub tekowego. Takie stoły wspaniale prezentują się w otoczeniu zieleni, są odpowiednio zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Uzupełnieniem dla stołów drewnianych są bez wątpienia lekkie krzesła rattanowe – to pomysł na piękny ogród, który przypadnie każdemu do gustu. Rattan wykorzystywany do tworzenia eleganckich mebli pozyskiwany jest w sposób etyczny, wyłącznie z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Pozwala to na zachowanie środowiska naturalnego w niezmienionym stanie. Tworzenie mebli rattanowych w ten sposób nie wpływa negatywnie na środowisko.

Pomysł na piękny ogród z meblami technorattanowymi

Najczęściej kupowanymi są obecnie meble technorattanowe. Ten rodzaj mebli ogrodowych tworzony jest z materiałów syntetycznych o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, w których znaleźć można przede wszystkim sofy, leżanki ogrodowe, fotele i krzesła, stoły i stoliki ogrodowe. Meble tego typu dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji. Meble technorattanowe są niezwykle lekkie – jest to zasługa zastosowania aluminiowych stelaży, które zabezpieczono przed odkształcaniem czy korozją. Dodatkowo sofy i fotele uzupełniane są o miękkie poduszki i siedziska.

 

 

Share: