apultconsultingsolutions.com https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ gallery.com

Pokój w romantycznym stylu

2171
0
Share:
Pokój w romantycznym stylu

Wnętrze romantyczne i zjawiskowe, w którym wszystko się wypełnia kolorem i światłem. Czy można je wyczarować u siebie w domu? Takie miejsce, w którym zamarzymy się przez chwilę albo na dłużej. Gdzie zapanuje magia sprzyjająca spotkaniom i rozmowom. Gdzie każdy poczuje się tak, jakby dostał się do zupełnie innej rzeczywistości. Czy można zwykłą sypialnię czy salon zamienić w zjawiskową przestrzeń pełną niezwykłości?

Rozświetlone wnętrze

Na pewno w stworzeniu romantycznego salonu pomogą meblościanki z oświetleniem LED, które podkreślą piękno samej konstrukcji i zbudują nastrój. Dosłownie – od środka. Romantyzm wnętrza zbudują też białe meble do pokoju, na przykład w stylu prowansalskim czy skandynawskim. Subtelne i piękne. Biel mebli czy ścian dodatkowo rozjaśni przestrzeń i stanie się doskonałym tłem dla dalszych aranżacji. Biały salon, w którym ustawimy eleganckie stoliki rtv czy komodę z połyskiem, to świetne miejsce do tego, żeby tworzyć w nim na przykład pastelowe dekoracje.

Piękno samo w sobie

Romantyzm przestrzeni to pewna wartość, która niekiedy po prostu pojawia się nagle wraz z oryginalnymi przedmiotami. Takimi jak dzieła sztuki, fotografie, pamiątki przywiezione z wakacji, reprodukcje. Wyrafinowane rzeczy sprawiają, że romantyzm miejsca tworzy się jakby od podstaw. Żeby się nim cieszyć, wystarczy usiąść na chwilę przy kominku lub zorganizować kolację przy świecach. To doskonały pretekst do bycia w romantycznym stylu.

Wyobraźnia otwarta szeroko

Romantyczne wnętrze to dzieło czystej wyobraźni otwartej szeroko, pomysłowej i zaskakującej. Zdolnej do tworzenia rzeczy niezwykłych. Magicznych i oryginalnych. Zaskakujących od strony wizualnej i emocjonalnej, bo romantyczne przedmioty sprzyjają także dobrym uczuciom.

Share: