amobile.pl zobacz więcej zobacz wiecej

Piękna sylwetka z gabinetu medycyny estetycznej

1244
0
Share:

Kim Kardiashian już wiele lat temu udowodniła, że jędrna, okrągła pupa jest symbolem kobiecości. Niejedna gwiazda i influencerka poszła w ślady Kardiashian. Jak powiększyć pupę, by była jędrna i sprężysta?

Powiększanie pośladków można przeprowadzić na dwa sposoby. Metodami naturalnymi, czyli wyciskając z siebie siódme poty w trakcie treningu siłowego oraz korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Dzięki zabiegom estetycznym możemy szybciej zobaczyć upragniony efekt. Jak powiększyć pupę w gabinecie medycyny estetycznej?

Usuwanie niedoskonałości

Wiele kobiet dbając o siebie oraz swój wygląd prowadzi zdrowy styl życia. Nie unika ćwiczeń fizycznych, dba o zdrowa dietę, a mimo wszystko ich figura nie jest zadowalająca.

Tłuszcz, który bardzo szybko się odkłada, niestety jest bardzo trudny do usunięcia. W okolicach brzucha, ud, czy pośladków potrafi być na prawdę uciążliwy. Liposukcja jest sposobem na uzyskanie pięknej, zgrabnej sylwetki. Odsysanie tłuszczu pomoże w walce z niedoskonałościami, przyniesie szybki efekt oraz może dostarczyć „materiału”, który pozwoli wymodelować i ujędrnić pupę.

Dwa w jednym

Kobiety, które mają zbyt dużo tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha bądź ud, a decydują się na liposukcję mogą również pomyśleć o innowacyjnym zabiegu, który pozwoli wykorzystać zdobyty tłuszcz, jest to lipotransfer.

Lipotransfer jest zabiegiem, do którego wykorzystuje się tłuszcz pacjentki, by ujędrnić i wymodelować pośladki. Powiększenie pośladków własnym tłuszczem jest zabiegiem mało inwazyjnym, który przynosi natychmiastowe efekty. Dzięki wykorzystaniu własnego „materiału” zabieg jest obarczony małym ryzykiem. Ciało dużo lepiej toleruje własny „wypełniacz” niż ciało obce. Istnieje dużo mniejsze ryzyko powikłań, takich jak reakcje alergiczne, czy odrzut.

Lipotransfer daje podwójne możliwości. Usunięcie zbędnych kilogramów z okolić brzucha, czy ud oraz powiększenie pośladków, które są jędrne i krągłe. Dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej nie ma potrzeby długiego oczekiwania na efekty ćwiczeń na siłowni. Liposukcja oraz lipotransfer dają efekt niemal natychmiast. Nie jest to jednak rozwiązanie, które zwalnia z konieczności utrzymania zdrowej diety, czy zdrowego styl życia. Zabiegi są pierwszym krokiem do doskonałej figury. Utrzymanie efektu zależy od każdej z nas.

Share: