Organizacja ślubu na tropikalnej wyspie

1608
0
Share:
Organizacja ślubu na tropikalnej wyspie

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu – każdy z nas pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy! W Polsce przyjęło się, że śluby zawieramy najczęściej w kościele, a kolejnym krokiem jest organizacja wielkiego wesela. Coraz więcej młodych osób pragnie jednak odejść od tych tradycji i zamiast tego wziąć ślub w skromnym gronie wyłącznie najbliższych osób. Czy jest to możliwe?

Ślub w kameralnym gronie

Zorganizowanie niewielkiego ślubu cywilnego i obiadu w restauracji nie zajmie nam więcej niż jeden dzień. Podczas zaplanowanej wizyty w USC musimy donieść niezbędne dokumenty (np. skrócone akty urodzenia) i zapłacić opłatę urzędową (90zł). W przypadku restauracji konieczne jest jedynie określenie interesującego nas terminu, wpłacenie zaliczki oraz omówienie kwestii tego, co ma znaleźć się na stole.

Na egzotycznej wyspie….

Ciekawe odejście od tradycji i konieczności zapraszania na wesele całej rodziny proponuje nam biuro podróży romantyczne.com. To topowe biuro podróży proponuje nam organizację ślubu na egzotycznej wyspie. Jak zorganizować ślub na Dominikanie? My nie musimy martwić się niczym – wszystkim zajmie się touroperator. Naszym zadaniem jest jedynie wybranie interesującego nas hotelu, określić, jakie mamy wymagania odnośnie samego ślubu, wpłacić zaliczkę… i stawić się w określonym terminie na lotnisku! Biuro podróży zorganizuje nie tylko nasz przelot i transfer z lotniska, ale i zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje. Sam ślub odbędzie się na plaży, w obecności urzędnika państwowego oraz wybranych świadków. Przez całą uroczystość towarzyszyć nam będzie również profesjonalny fotograf, który uwieczni dla nas ten wspaniały moment. Podczas pobytu na Dominikanie nad bezpieczeństwem i komfortem turystów czuwa przedstawiciel biura.

Share: