Ogrzewanie tarasowe – wybieramy promiennik ciepła

1411
0
Share:

Nowoczesny taras to dzisiaj nie tylko wygodne i dopasowane od potrzeb meble – to również dodatki, które zwiększają nasz komfort i poprawiają jakość odpoczynku. Jednym z takich dodatków jest bez wątpienia ogrzewanie tarasowe. Jakie urządzenie wybrać, aby móc przedłużyć lato i cieszyć się relaksem blisko natury?

Ogrzewanie tarasowe – wybierz promiennik gazowy

Najprostszym sposobem na to, aby w czasie późnego lata i wczesnej jesieni móc dalej korzystać z uroków odpoczynku blisko natury jest wykorzystanie promiennika gazowego. Ogrzewanie tarasowe tego typu znamy przede wszystkim z licznych restauracji i ogródków letnich – promienniki nie tylko emitują ciepło na kilka metrów, ale też roztaczają przyjemne światło, które nadaje wyjątkowej atmosfery otoczeniu. Nowoczesne ogrzewanie tarasowe zaskoczy nas pod wieloma względami – promiennik tarasowy jest urządzeniem bezpiecznym i prostym w użytkowaniu. Produkt ten znacząco podniesie nasz komfort i sprawi, że znacznie przyjemniej będziemy spędzać czas blisko natury. Promienniki gazowe działają dzięki gazowi propan-butan – butla z gazem znajduje się we wnętrzu urządzenia, przez co nie zaburza ona estetyki otoczenia i nie psuje aranżacji. Urządzenie może być wykorzystane zarówno na tarasach, jak i na werandach czy patio.

Palenisko ogrodowe – nowoczesne ogrzewanie tarasowe

Sposobem na ogrzewanie tarasowe są również paleniska ogrodowe. Paleniska to ciekawe urządzenie, doskonale imitujące prawdziwe palenisko. Zasada działania jest tu prosta: w urządzeniu wykorzystywany jest gaz, przez co możliwe jest regulowanie wysokości płomienia. Palenisko tego typu nie wytwarza dymu czy iskier, przez co przesiadywanie obok jest niezwykle przyjemne. Palenisko posiada elektroniczny zapłon gazu.

Share: