Ogród na każdą porę roku

2789
0
Share:
Ogród na każdą porę roku 

Relaks na świeżym powietrzu to jedna z największych przyjemności letnich dni. Oderwanie się od ekranów i monitorów, które towarzyszą nam na każdym kroku i zaczerpnięcie świeżego powietrza jest szczególnie ważne dla osób, które większość czasu spędzają w biurach lub innych zamkniętych pomieszczeniach. Jakie akcesoria ogrodowe sprawią, że ogród stanie się funkcjonalnym miejscem odpoczynku, którego nie zakłóci kapryśna pogoda? Sprawdź!

Ciepłe promienie o każdej porze dnia

Wieczorne ochłodzenie często jest powodem przedwczesnego rozchodzenia się gości albo przenoszenia całej imprezy do wnętrza domu. Co zrobić, kiedy koce i rozgrzewająca herbata nie wystarczą? Wieczorny chłód nie będzie przeszkodą do spędzania czasu na werandzie, jeśli zamontujesz na niej promiennik podczerwieni. Nowoczesne urządzenia wyglądem przypominają lampy, jednak ich funkcje są bardziej rozbudowane. Promienniki generują nie tylko światło, ale również przyjemne ciepło zbliżone do tego, jakie dają naturalne promienie słoneczne.

Na słońce i deszcz

Uciążliwe, intensywne słońce może dać się we znaki każdemu. Jeśli nie chcesz, aby skwar zamknął Cię w czterech ścianach, zainwestuj w porządny parasol. Nowoczesne parasole ogrodowe  chronią nie tylko przed słońcem – rozłożyste czasze wykonane z grubego, nieprzepuszczalnego materiału są skuteczną barierą również dla letnich opadów. Ponadto, nowoczesny design sprawia, że parasole stają się nie tylko praktycznym wyposażeniem, ale również stylową dekoracją. Alternatywą dla parasoli są baldachimy, które szczególnie dobrze sprawdzą się na dużych przestrzeniach. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz szeroki wybór mebli i dodatków do ogrodu, które odkryją przed Tobą zupełnie nowe możliwości, jakie kryje w sobie ogród.

Share: