guardpr.pl https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/od-czego-zalezy-cena-ubezpieczenia-oc-samochodu zobacz wiecje

Odzyskaj młodość swojej skóry!

2047
0
Share:
Odzyskaj młodość swojej skóry!

Nasza skóra twarzy wymaga specjalnej pielęgnacji i ochrony – każdego dnia zagrażają jej liczne zanieczyszczenia, brak odpowiedniego nawodnienia, promieniowanie słoneczne, ale również upływający czas. Efektem są zmarszczki. Nawet korzystanie z najdroższych kosmetyków może okazać się nieskuteczne. Czy możliwe jest cofnięcie oznak upływającego czasu i zmniejszenie widocznych zmarszczek? Tak – pomoże nam w tym medycyna estetyczna.

Fakty na temat medycyny estetycznej

Gabinety medycyny estetycznej oferują zabiegi takie jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wypełnianie i konturowanie ust, poprawę owalu twarzy. Obecnie coraz więcej Polek i Polaków w różnym wieku korzysta z usług profesjonalnych klinik medycyny estetycznej. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne i skuteczne – efekty zabiegu widać od razu, a sam kwas hialuronowy jest produktem niewywołującym uczulenia. Zadaniem kwasu hialuronowego jest nie tylko wypełnienie zmarszczek, ale również wpłynięcie na lepsze nawodnienie skóry. Produkt ten zostaje usunięty z organizmu w sposób naturalny po ok. 9-12 miesiącach i po tym czasie możemy zabieg powtórzyć.

Jak wybrać godną zaufania klinikę medycyny estetycznej?

– Obecnie na polskim rynku działa wiele gabinetów i klinik świadczących tego rodzaju usługi. Zalecam jednak dużą ostrożność podczas wyboru placówki i niekierowanie się najniższymi cenami – mówi dr Karolina Kuśnierz, właścicielka kliniki medycyny estetycznej oraz witryny karolinakusnierz.pl. Faktycznie, kliniki walczą o klientów, oferując coraz niższe ceny zabiegów. Może to skutkować wykorzystywaniem niższej jakości preparatów. Szukając dobrej kliniki przede wszystkim umówmy się na rozmowę z lekarzem wykonującym zabieg. Podczas takiego spotkania przedstawmy mu cel wizyty i zadajmy pytania związane z wypełnianiem zmarszczek. Lekarz powinien opowiedzieć nam o samym zabiegu, jego celu oraz efektach, które można osiągnąć w konkretnym przypadku.

Share: