deo.pl ncjapiekna.com.pl zobacz wiecej

O czym należy pamiętać wykonując żele na paznokciach?

1517
0
Share:

Manicure u kosmetyczki zyskał w ostatnim czasie na popularności. Ponad 50% pań regularnie korzysta z usług kosmetyczek i stylistek, które wykonuję na ich dłoniach fachowy manicure. Jedne z pań decydują się na popularną hybrydę, inne są przyzwyczajone do metody żelowej zdobienia paznokci, która także ma sporo plusów.

Metoda żelowa zdobienia paznokci

Metoda żelowa zdobienia paznokci jak sama nazwa wskazuje opiera się na nałożeniu specjalnego żelu na naturalną płytką paznokcia i utrwaleniu ich w specjalnie przeznaczanej do tego lampie (uv lub led). Metoda żelowa to jedna z najstarszych metod także przedłużania paznokci, na którą decyduje się wiele kobiet, które z natury nie są właścicielkami długich i pięknych swoich paznokci. Dzięki niej bowiem w ekspresowym tempie można przedłużyć nawet o kilak cm swoje krótkie paznokcie. Co ciekawe, wiele osób chętnie z niej korzysta zarówno na dłoniach, jak i na paznokciach u nóg. Dlaczego? Jest ona bardzo trwała i wytrzymała – spokojnie przetrwa nawet do 4 tygodni. Nie ma tu także mowy o jakichkolwiek przebarwieniach, odpryskach czy połamaniu paznokcia.

Hybrydowe lakiery

Hybryda w ostatnim czasie również podbiła serca wielu pan. Panie przede przy wszystkim pokochały ją za to, że szybko taki manicure można wykonać również samodzielnie,w warunkach domowych. Szczególnie teraz, gdy powstały lakiery hybrydowe 5 w 1, taki manicure zajmuje dokładnie tyle samo co malowanie paznokci zwykłym lakierem. Manicure hybrydowy można zrobić na wiele różnych sposobów. Panie chętnie stawiają zarówno na klasykę, jak i na nowoczesne wzory i kolory. Zimą, wybieramy chętniej stonowane kolory i decydujemy się na jednokolorowe paznokcie, ewentualnie z małym zdobieniem. Latem natomiast chcemy zaszaleć z mocnymi, żywymi barwami i rozmaitymi dodatkami typu cyrkonie, naklejki, efekt brokatowy itp.

Każda z powyższych metod ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Każda z nich ma także swoje plusy i minusy, jednak jak można stwierdzić obie są bardzo dobre i powodują, że nasz manicure starcza nam na naprawdę długo. Wiele pań, zarówno manicure metodą żelową, jak i hybrydę próbuje robić samodzielne we własnym domu i to z bardzo dobrym skutkiem. Wystarczy poświęcić trochę czasu na naukę i wykonać kilka próbnych manicure by nauczyć się precyzji i dbałości o szczegóły. Potrzebne do tego są także odpowiednie materiały i akcesoria, które gwarantują jeszcze lepszy efekt. W internecie jest dostępnych wiele kursów online, które szybko pokażą i nauczą nas jak wykonać je krok po kroku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda żelowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.

Share: