lpo.pl oo.pl rce-reklama.pl

Nowoczesny przedpokój w bloku – aranżacja

2001
0
Share:

Nowoczesny przedpokój w bloku z reguły bywa ciemnym, mrocznym pomieszczeniem, gdzie nie dociera światło dzienne. Należy zrobić wszystko, aby je dobrze urządzić, dzięki czemu nasz “wstęp” do domu będzie zachęcał do dalszego poznania reszty mieszkania.

Nowoczesny przedpokój w bloku – oświetlenie

Skoro nowoczesny przedpokój w bloku nie ma naturalnego światła dziennego, to musi mieć koniecznie dobre oświetlenie sztuczne. Dobór odpowiedniej lampy powinniśmy uzależnić od stylu w jakim urządzone jest całe wnętrze. Do pokoju industrialnego świetnym wyborem będzie druciany abażur w stylu loft dający czyste, miękkie światło. Nowoczesny minimalizm może ograniczać się do taśm LED, które można umieścić przez całą długość sufitu. Dobrym wyborem są też plafony – jeden większy lub też dwa mniejsze. Jeżeli w naszym przedpokoju znajduje się lustro, to nie zapominajmy umieścić tam dodatkowego oświetlenia – chociażby pod postacią małych, punktowych lamp. 

Dobra gospodarka przestrzeni

Nowoczesny przedpokój w bloku jest mały, dlatego powinniśmy ograniczyć ozdoby, które nie spełniają żadnych funkcji. To jednak nie oznacza, że ozdób nie może być tu wcale. Niech ozdoby staną się funkcjonalnymi przedmiotami. Wieszaki o geometrycznych formach, w kształcie roślinnym wiszące na ścianach. Dość popularną ozdobą są motywacyjne napisy wykonane z metalu, które również służą jednocześnie do odwieszania ubrań domowników i gości. Jeżeli ktoś lubi może postawić tutaj roślinę w doniczce, której nie będzie przeszkadzał brak słońca. Przy czym roślina nie może wpływać na naszą wygodę i komfort korzystania z przedpokoju. 

Share: