Niech pokój rośnie wraz z Twoim dzieckiem

2312
0
Share:
Niech pokój rośnie wraz z Twoim dzieckiem

Rozwój dziecka to nieprzerwana, płynąca wartkim strumieniem rzeka. Szybko po sobie nadchodzące etapy rozwoju wymagają nie tylko intensyfikacji procesów wychowawczych, ale również zmiany aranżacji dziecięcego pokoju.
Kolekcja Bellamy Lotta to meble idealnie skrojone na miarę potrzeb każdej pociechy bez względu na jej wiek. Ponadczasowy design, połączenie bieli i ciepłego odcienia drewna, a także konkurencyjne ceny to idealny sposób na stworzenie nietuzinkowego wnętrza, które posłuży przez wiele lat.

Przy użyciu kolekcji Lotta firmy Bellamy klient ma możliwość miksowania wielu mebli sprzedawanych jako odrębne egzemplarze. Nie jest on w żaden sposób związany ze ściśle ustaloną liczbą mebelków, ponieważ producent daje mu możliwość samodzielnego wyboru potrzebnych elementów.

Wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej i ciepłego odcienia drewna dębowego sztuki meblowe charakteryzują się łatwością utrzymania w czystości co jest jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru mebli przeznaczonych dla dzieci. Wilgotna szmatka, lub popularny detergent przeznaczony do tego rodzaju mebli bez problemu poradzą sobie z nawet najbardziej wymyślnymi zabrudzeniami stworzonymi dziecięcą rączką.

Co jednak wchodzi w skład tak zachwalanej kolekcji? Zarówno rodzice dopiero co urodzonego malucha, jak i przedszkolaka, czy ucznia podstawówki znajdą tutaj coś dla siebie. Godnym w pierwszej kolejności uwagi jest łóżeczko, które posiada demontowane barierki zabezpieczające, które pozwalają na wykorzystanie łóżka nie tylko w okresie niemowlęcym, ale również w kolejnych latach.

Przewijak będący jego dopełnieniem również utrzymany jest w stylu skandynawskim, dzięki czemu idealnie będzie współtworzył delikatną i pełną harmonii dziecięcą przestrzeń. Komoda z 3 szufladami, a także duża i pojemna szafa to elementy potrzebne bez względu na wiek dziecka. Dzięki swojej wytrzymałości posłużą one przez wiele lat od pierwszego zakupu i będą towarzyszyć naszej dorastającej pociesze. Dokupienie do nich białego biurka (również dostępne w kolekcji Bellamy Lotta) pozwoli na zamianę przytulnego pokoju malucha w kącik przeznaczony do nauki.

Share: