zobacz deo.pl zobacz

Najważniejsze cechy stojaków na ulotki

1792
0
Share:

Ulotki stały się dzisiaj niemal niezastąpionymi materiałami marketingowymi. Nieraz mają również nieco inne przeznaczenie. Tak czy inaczej, praktycznie zawsze tam gdzie ulotki potrzebne są również stojaki na ulotki. Co warto wiedzieć o stojakach na ulotki, ażeby wybierać zawsze tylko te najlepsze?

Różnorodność stojaków na ulotki

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że różnice pomiędzy poszczególnymi stojakami są bardzo duże. Czego one dotyczą? Do najważniejszych różnic należą:

– rozmiar
– kształt
– materiał wykonania

Rozmiar stojaków na ulotki

Jeśli chodzi o wielkość, najmniejsze stojaki na ulotki przeznaczone do położenia na blacie mają wysokość kilkunastu lub co najwyżej kilkudziesięciu centymetrów. Niemniej jednak, są również stojaki na ulotki o wiele większych rozmiarów. Największe z nich mogą sięgać nawet kilku metrów wysokości.

Stojaki na ulotki w różnych kształtach

Jeśli chodzi o kształty stojaków na ulotki są one coraz bardziej wymyślne. Wszystko po to, aby przykuć wzrok odbiorców. Niewątpliwie, stojaki muszą przyciągać uwagę, ażeby ktokolwiek zainteresował się ulotkami. Ponadto, ważne jest również, aby kształt stojaków na ulotki umożliwił rozłożenie wszystkich ulotek.

Materiał wykonania

Różnorodność stojaków na ulotki dotyczy również materiałów wykonania. Obecnie najczęściej wykorzystuje się do konstrukcji stojaków na reklamy:

– metal
– plexi
– plastik

Jeśli chodzi o metal, z pewnością jest to bardzo praktyczny materiał. Rzecz w tym, iż solidnie skonstruowanych metalowych stojaków na ulotki praktycznie nie da się przewrócić. Podczas targów handlowych na ten przykład nie ma więc ryzyka, że ktoś potrąci stojaki i przewrócą się one wraz z ulotkami. Co więcej, z racji dużej stabilności metalowych stojaków na ulotki, korzysta się z nich często na otwartym terenie. Trzeba jednak pamiętać, aby tego typu stojaki chronić przed deszczem. Wilgotność prowadzi bowiem do powstawania na metalu rdzy, która może w krótkim czasie całkowicie zniszczyć konstrukcję.

Plexi i plastik to również bardzo często wykorzystywane dzisiaj do konstrukcji stojaków na ulotki materiały. Niemniej jednak, nie są one oczywiście aż tak stabilne jak stojaki metalowe. Warto jednak rozwiać wątpliwości co do wytrzymałości wymienionych materiałów. Pozornie mogłoby się wydawać, że nie dorównują one materiałowym metalowym. W rzeczywistości jednak, dzisiaj plexi i palstik są materiałami coraz bardziej wytrzymałymi. Dlatego też, decydując się na zrobione z nich stojaki na ulotki nie trzeba wcale zbytnio martwić się ich wytrzymałością.

Zapraszamy na stronę brooklyn.pl/Stojaki-na-ulotki/stojaki-na-ulotki.html.

Share: