https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-bez-pracy/ https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ ard.net

Na taras i do ogrodu

1173
0
Share:
Na taras i do ogrodu

Bardzo często określenia meble tarasowe i meble ogrodowe stosuje się zamiennie i nawet w niektórych sklepach można spotkać się z łączeniem ich w jedną kategorię. Nie jest to na pewno wielka zbrodnia, ale kupiec powinien wiedzieć, że nabywa dwie dość mocno różniące się od siebie rzeczy, które tylko w określonych warunkach mogą być dla siebie prostymi substytutami.

Różnica tkwi w wytrzymałości

Czym się różnią meble na taras od mebli typowo ogrodowych? Przede wszystkim wytrzymałością. Meble na taras to meble, które będą stały na twardym, suchym podłożu, które oczywiście od czasu do czasu może stać się wilgotne, ale na pewno nie będzie błotniste. Z kolei meble ogrodowe przygotowywane są tak, by być bezpośrednio umieszczanymi na mokrej, grząskiej powierzchni, czasami na stałe. Co więcej, istotnym czynnikiem jest tutaj jeszcze działanie promieni słonecznych. Meble na taras są zazwyczaj na nie mniej odporne, ponieważ zakłada się, że w pełnym słońcu będą stały tylko kilka godzin dziennie. Warto wgryźć się w szczegóły.

Szukasz inspiracji? Odwiedź naszą Galerię Wnętrz Mera

Nie wiesz gdzie kupić meble do ogrodu lub na taras? Sprawdź ofertę Galerii Wnętrz Mera – meble na taras Bielsko Biała.

Share: