live url https://zyciezamoscia.pl/poradniki/porownywarki-ubezpieczen-samochodowych-jak-zaoszczedzic-na-ubezpieczeniu-auta/ https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/

MODUŁ REZERWACJI ONLINE DLA OBIEKTÓW TURYSTYCZNYCH

1841
0
Share:

Internetowa rewolucja przynosi ze sobą niezliczone możliwości. Jedne całkowicie zbędne, drugie budzące rosnące przerażenie, jeszcze inne znacząco ułatwiają życie i dają konkretne, jak najbardziej policzalne korzyści. W przypadku branży turystyczno-hotelarskiej bodaj najbardziej jaskrawym przykładem z tej trzeciej kategorii będą rezerwacje online na stronach internetowych.


Samoobsługowa recepcja

I bynajmniej nie chodzi o wyspecjalizowane portale rezerwacyjne, które za swoje pośrednictwo żądają horrendalnie wysokich prowizji. Wystarczy stosownie rozbudowany, prawidłowo skonfigurowany i zintegrowany ze stroną internetową obiektu program hotelowy, jak np. NFHotel. Wprawdzie posiadanie takiego modułu zwykle wiąże się z dodatkowymi opłatami, ale to zdecydowanie rzecz warta świeczki. De facto wystarczą dwie, trzy rezerwacje (a czasami nawet i jedna, w zależności od cennika w danym obiekcie i długości pobytu) dokonane za pośrednictwem rezerwacji online, aby koszty użytkowania programu hotelowego się zwróciły. I to ze sporą nawiązką.
Można też porównać sobie koszty w porównaniu do przychodów, jakie generuje recepcja telefoniczna z tym, co dotyczy działającego bez żadnych przerw systemu i modułu rezerwacyjnego na stronie internetowej obiektu. Likwidacja hotelowych telefonów póki co nie wchodzi w rachubę, ale trend jest wyraźny: coraz więcej turystów szuka noclegów w sieci.

Share: