https://beesafe.pl/porady/mandat-z-fotoradaru/ ncjapiekna.com.pl https://beesafe.pl/porady/jazda-pod-wplywem-alkoholu/

Meble i dodatki w naszych ogrodach

1628
0
Share:

Funkcjonalny ogród to przede wszystkim miejsce relaksu – w ogrodzie chcemy odpoczywać, zażywać świeżego powietrza, cieszyć się bliskością natury. Zaprojektowanie nawet niewielkiego miejsca wypoczynkowego w ogrodzie nie będzie żadnym problemem – najlepsi producenci oferują nam wiele interesujących propozycji mebli i dodatków, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Od czego zacząć projektowanie ogrodu?

Warto przede wszystkim poszukać interesujących inspiracji, które będziemy mogli wykorzystać na własnym gruncie. Inspiracji możemy szukać w katalogach i magazynach branżowych, korzystać z sieci. Wiele osób decyduje się na skopiowanie propozycji producentów mebli. Proponują oni gotowe aranżacje z wykorzystaniem swoich produktów.

Ochrona przed słońcem – czy jest ważna?

Zdecydowana większość posiadaczy ogrodów i tarasów podczas aranżacji skupia się na pięknych i modnych meblach. To oczywiście ważne, jednak z takim samym zainteresowaniem powinniśmy szukać funkcjonalnych parasoli ogrodowych. Ich obecność w strefie wypoczynkowej jest niezbędna, abyśmy mogli w sposób bezpieczny korzystać z uroków lata. Nowoczesne parasole ogrodowe nie tylko ochronią nas przed palącym słońcem, ale również niezapowiedzianym deszczem. Ich dużą zaletą jest fakt, że posiadają wiele punktów regulacji, dzięki czemu płynnie ustawimy parasol tak, jak tego chcemy. Parasol ogrodowy boczny i z nogą centralną posiadają czasze tworzone z tkanin poliestrowych. Włókna pokrywane są warstwa poliuretanu, którego zadaniem jest ochrona struktury czaszy przed wilgocią i wnikaniem kurzu. O prawidłową pozycję tkaniny na czaszy dbają sprężyny naciągowe.

Chcąc długo cieszyć się pięknym wyglądem parasola warto zainwestować w pokrowiec ogrodowy. Lekka i przewiewna tkanina skutecznie uchronią parasol przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu. O dokładne dopasowanie tkaniny do kształtu parasola zadba ściągacz.


 

Share: