lpo.pl https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ Stolik pomocniczy na laptopa loft

Leżak basenowy – interesujące rozwiązanie w różnych aranżacjach

1434
0
Share:

Szukając interesującej aranżacji na nasz ogród zdecydowanie najczęściej decydujemy się na obszerne komplety wypoczynkowe niż na pojedyncze elementy takie jaki leżanki tarasowe. Warto jednak przyjrzeć się tym meblom z bliska i poznać ich zalety – okazuje się, że leżak basenowy daje wiele możliwości wypoczynku, nie tylko posiadaczom basenów!

Nowoczesne leżaki basenowe z technorattanu

Leżak basenowy wykonany z technorattanu to niezwykle ciekawy element, który sprawdzi się przede wszystkim w ogrodach, przy basenach, ale również na tarasach, gdzie będziemy chcieli zaznać nieco ciszy i spokoju w promieniach słońca. Dlaczego właśnie technorattan? Materiał ten znany jest Polakom doskonale – od wielu lat meble technorattanowe są obecnie w naszych ogrodach, na tarasach. Istotne jest również to, że dzisiaj meble technorattanowe możemy nabyć w odświeżonej wersji – przede wszystkim jako nowoczesne komplety meblowe, dopasowane do potrzeb różnorodnych użytkowników. Zestawy technorattanowe prezentują się wyjątkowo, przez co i miejsce wypoczynkowe nabiera estetyki.

Technorattan ceniony jest nie tylko przez wzgląd na wspaniały wygląd, ale również z powodu wysokiej odporności na uszkodzenia. Aluminiowy stelaż mebla malowany jest proszkowo, co zabezpiecza mebel przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Niska waga aluminium sprawia także, że mebel jest lekki, co znacząco przekłada się na łatwość jego podnoszenia, przenoszenia. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa z materiałów syntetycznych. Nieporowata struktura sprawia, że tworzywo to nie chłonie brudu, wilgoci, jest zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

Leżanki nie tylko nad basenem

Warto dodać, że leżak basenowy wykorzystywany jest nie tylko na prywatnych posesjach. Coraz częściej zdarza się, że meble tego typu są wyposażeniem profesjonalnych salonów SPA czy też stref relaksu w hotelach czy pensjonatach.

Share: