asantuariosc.com Solidny metalowy taboret stołek deo.pl

Lampiony ogrodowe duże – jak funkcjonalnie ozdobić taras?

1200
0
Share:

Wśród wielu możliwości na to, jak oryginalnie przyozdobić nasz taras lampiony ogrodowe duże cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Eleganckie i funkcjonalne lampiony rozświetlą stół czy też tarasową posadzkę, nadadzą wyjątkowego charakteru i sprawią, że całkowicie zmieni się estetyka otoczenia. Co warto wiedzieć o lampionach? Czy sprawdzą się one jako źródło światła?

Lampiony ogrodowe duże w strefie wypoczynkowej

Jak sprawić, aby zwykła przestrzeń tarasowa czy ogrodowa zmieniła się nie do poznania? Okazuje się, że nie trzeba wiele! Lampiony ogrodowe duże to świetny sposób na urozmaicenie przestrzeni, nadanie jej blasku i stworzenie oryginalnej aranżacji, która nawiązywać będzie do stylu rustykalnego czy prowansalskiego. Piękne lampiony ogrodowe duże tworzone są z naturalnego rattanu – materiał ten pozyskiwany jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Wewnątrz lampionu znajduje się szklane naczynie, w którym umieszczamy świecę. Lampiony rattanowe możemy wykorzystać poprzez położenie ich na posadzce, postawienie na stole czy też podwieszenie na pergoli – każda z opcji pozwoli na stworzenie wyjątkowej aranżacji i upiększenie miejsca wypoczynkowego. Lampiony ogrodowe duże to również ciekawa opcja na klasyczny balkon.

A może lampiony solarne?

Alternatywą dla pięknych i naturalnych lampionów w rattanu są lampiony solarne – to unowocześniona alternatywa na oświetlenie w ogrodzie czy na tarasie. Lampiony solarne tworzone są z lekkiego, zabezpieczonego przed wilgocią aluminium. Lampiony solarne zasilane są na dwa sposoby: poprzez energię słoneczną lub też złącze USB. Oświetlenie takie może świecić w trzech trybach – w ten sposób też regulujemy stopień zużycia energii w urządzeniu. Lampiony solarne doskonale wpiszą się w nowoczesny styl aranżacji tarasu.

 

 

Share: