Kurs Autodesk Inventor

2754
0
Share:

Autodesk Inwentor to profesjonalny program służący do projektowania elementów i układów mechanicznych wraz z kompletną dokumentacją rysunkową. Profesjonalne narzędzia pozwolą ci zwizualizować każdy projekt, który do tej pory istniał wyłącznie w twojej głowie.

Dla kogo Autodesk Inventor?

Jeśli jesteś miłośnikiem techniki, fascynuje cię działanie układów mechanicznych i budowa maszyn, to kurs z pewnością spełni twoje oczekiwania i pozwoli kreatywnie rozwinąć zainteresowania. Z kursu dostępnego online skorzystają również wszyscy studenci i absolwenci studiów technicznych, którzy chcą rozpocząć pracę na wymarzonym stanowisku.

Dlaczego kurs online?

Kurs online to wygodniejsza alternatywa dla lekcji w normalnym trybie. Przede wszystkim, za jednorazową opłatą dostajesz nielimitowany dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych, które poprowadzą się przez cały proces poznawania programu od podszewki. Wygodna i przejrzysta forma filmów wideo, wzbogacona o rzeczowe wskazówki i porady fachowca, sprawiają, że w domowych, bezstresowych warunkach powoli opanujesz interesujące cię zagadnienia. Kurs z zakresu obsługi programu Autodesk Inventor nie opiera się na poznaniu suchych faktów, ale na praktycznych ćwiczeniach. Podczas serii filmików zobaczysz na własne oczy, jak sprawnie zaprojektować proste urządzenie, jakim jest lampka biurowa. Trzydzieści dwa filmy pokażą ci między innymi, jak obsługiwać interfejs programu, zarządzać projektami, wykonywać szkic 2D, modelować poszczególne części, tworzyć zespoły i wiązać ze sobą poszczególne komponenty. Ale to tylko mała część możliwości, jakie otwiera przed tobą kurs online. Wejdź na cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-inventor-projektowanie-lampki-biurkowej.html i dowiedz się więcej.

Share: