abweb.com.pl dowiedz-sie.com.pl pssz.pl

Kabina prysznicowa bez brodzika: czy jest to możliwe?

1214
0
Share:
Kabina prysznicowa bez brodzika: czy jest to możliwe?

Coraz więcej osób urządzając łazienkę od podstaw lub remontując starą rezygnuje z wanny i zastępuje ją kabiną prysznicową. Najczęściej kabina prysznicowa opiera się na brodziku. Jest to rozwiązanie mało komfortowe, spod prysznica jest czasem bardzo trudno wyjść. O wiele lepszym rozwiązaniem jest rezygnacja z brodzika i zastąpienie go prysznicem z płytek.

Zalety kabiny prysznicowej bez brodzika

Płytki pod prysznic to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Łazienka, która zostanie zaaranżowana w taki właśnie sposób jest nie tylko bardziej funkcjonalna, ale także zdecydowanie bardziej estetyczna. Rozwiązanie to warto szczególnie polecić osobom, które nie dysponują łazienką o dużej powierzchni. Rezygnacja z brodzika oznacza, że łazienka stanie się bardziej przestronna. Prysznic bez brodzika to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w małych jak i przestronnych łazienkach.

Jakie płytki wybrać?

W przypadku płytek pod prysznic najlepiej sprawdzają się płytki antypoślizgowe. Zwiększają one bezpieczeństwo. Pod prysznicem dobrze sprawdzą się także płytki w wypukłe wzory.

Share: