https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ Metalowy stojak na ręczniki tiae.pl

Jaki promiennik gazowy wybrać?

Share:

Szukając niebanalnych sposobów i inspiracji na zaaranżowanie tarasu, warto postawić przede wszystkim na wygodne meble, ale i funkcjonalne dodatki. Poza meblami dobrym rozwiązaniem okaże się promiennik gazowy, który znacząco pozwoli przedłużyć lato i będzie elementem, który podnosi komfort wypoczynku.

Promiennik gazowy – praktyczne rozwiązanie w ogrodzie i na tarasie!

Jeszcze kilka lat wstecz promienniki gazowe kojarzone były wyłącznie z restauracjami i ogródkami letnimi na rynkach miast. Zadaniem promienników było zagwarantowanie ciepła klientom, jeśli wybrali oni miejsca właśnie na świeżym powietrzu. Dzisiaj promiennik gazowy może być elementem wystroju prywatnego domu czy tarasu. Projektanci proponują funkcjonalne promienniki, dopasowane do potrzeb różnych klientów. Nowoczesny promiennik gazowy to urządzenie bezpieczne, funkcjonalne i eleganckie, które zaprojektowano z dbałości o detale oraz elegancję. Elegancki promiennik gazowy świetnie wpisze się w nowoczesne tarasy i ogrody.

Jak działa i czym zasilany jest promiennik gazowy?

Promienniki gazowe dostarczane są do klientów w paczkach – konieczne jest ich złożenie, jednak nie jest to trudne. Użytkownik ma do dyspozycji czytelną i jasną instrukcję obsługi. Urządzenie zasilane jest gazem. Butla z gazem umieszczona jest wewnątrz promiennika, dzięki czemu nie wpływa ona na estetykę urządzenia. Promiennik gazowy posiada włącznik, pokrętło wysokości płomienia, automatyczny czujnik przechyłu. Urządzenie powinno być ustawione w odległości nie mniejszej niż pół metra od ściany oraz od zadaszenia. W okresie jesieni i zimy warto zadbać o to, by promiennik był zabezpieczony przed osiadaniem kurzu. Dobrym rozwiązaniem okaże się pokrowiec ogrodowy, wykonany z tkaniny poliestrowej.

 

Share: