https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ gallery.com https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/139126/Jakie-auto-wybrac-by-nie-przeplacac-za-ubezpieczenie

Jak przebiega test Nifty?

1076
0
Share:
Jak przebiega test Nifty?

Test Nifty zaliczany jest do nieinwazyjnych badań prenatalnych. Można go wykonać już w dziesiątym tygodniu ciąży, terminem maksymalnym jest przy tym w jego wypadku dwudziesty czwarty tydzień po zapłodnieniu. Badanie jest skuteczne tak w odniesieniu do ciąży pojedynczej, jak i mnogiej, w każdym przypadku możemy przy tym mówić o jego jednakowej skuteczności. Czas oczekiwania zwykle nie jest długi. Przeważnie wynosi od sześciu do dziesięciu dni.

Plusem jaki posiada test Nifty jest nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również to, że badanie nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Pacjentka nie musi być na czczo, choć dobrze, jeśli udając się na badanie krwi zabierze ze sobą dotychczasową dokumentację ciąży na czele z wynikami ostatniego badania USG. Pobieranie krwi nie jest stresujące przede wszystkim dlatego, że nie potrzeba wcale dużej jej ilości. Przeważnie wystarczy 10 mililitrów, aby można było zbadać cząsteczki wolnego pozakomórkowego DNA płodu. Sama analiza opiera się na opatentowanej, sprawdzonej technologii.

Share: