Industrialny metalowy hoker stołek barowy z oparciem https://www.tychy.info/wiadomosci/21100-porownywarki-ubezpieczen-samochodowych-czy-warto-korzystac-przy-wyborze-polisy museum.com

Jak meble kuchenne na zamówienie zmienią przestrzeń?

1062
0
Share:

Przemyślana zabudowa kuchni pozwala dzisiaj na wykreowanie oryginalnego i praktycznego wnętrza, które umożliwia wygodne gotowanie, ale jest przestrzenią do relaksu. Jedną z najchętniej wybieranych propozycji są meble kuchenne na zamówienie. Jakie są ich zalety?

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na zamówienie?

Decydując się na meble kuchenne na zamówienie stawiamy na oryginalność i niepowtarzalność – mówią pracownicy firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w dostarczaniu niebanalnych mebli kuchennych na wymiar. Kuchnia taka jest dopasowana do klienta w najmniejszym detalu i to właśnie on wybiera materiały, akcesoria, elementy wykończeniowe. Możliwości aranżacji dzięki takim rozwiązaniom jest bez liku. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą poradzić sobie z problematycznymi wnętrzami, gdzie znajdują się wnęki, skosy. Meble na wymiar stworzą też możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni, włącznie z niewielkimi przestrzeniami pomiędzy meblem a ścianą. Dzięki meblom tego typu możliwe stanie się zabudowanie kuchni aż po sufi, tym samym wykorzystując przestrzeń w najlepszy możliwy sposób. Atutem tego rozwiązania są tę elementy do zabudowy sprzętów AGD, co pozwoli na uzyskanie jednolitej bryły.

Możliwości, jakie dają meble kuchenne na zamówienie

Klient decydujący się na meble kuchenne na zamówienie ma wgląd w każdy etap pracy i samodzielnie wybiera, jakie tworzywa i rozwiązania najbardziej mu pasują. Przede wszystkim musi on wybrać rodzaj materiału (płyta MDF, lite drewno, sklejka), ale też rodzaj wykończenia (laminat, lakier, akryl). Ciekawą opcją są również przeszklenia, które pozwalają na urozmaicenie brył meblowych, ale też nadanie im optycznej lekkości. Przeszklenia ze szprosami są dzisiaj jednymi z najmodniejszych w domowych kuchniach.

 

 

Share: