Metalowy stojak na papier toaletowy loft turtlemusic.com https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310

Imprezy firmowe pod Warszawą – tak czy nie?

3281
0
Share:

Imprezy firmowe pod Warszawą lub też w samej Warszawie to dla każdej firmy dodatkowy koszt. Nie ma co ukrywać, że w czasach, kiedy wszyscy patrzą na rosnące ceny, organizacja takiej zabawy, znacząco wpłynie na nasze zyski. Jednak nie można odmawiać sobie takich spotkań. W szczególności, że takie zabawy nie są częste.

Korzyści płynące z organizacji imprez integracyjnych

Osoby, które żyją w przeświadczeniu, że integracyjne imprezy firmowe pod Warszawą to ogrom kosztów, które są im niepotrzebne muszą wiedzieć, iż takie spotkania dają ogrom korzyści. Jakich? Po pierwsze lepiej można poznać swoich pracowników, na stopie prywatnej. Po drugie lepsza integracja pomiędzy poszczególnymi osobami, np. na linii kierownik – pracownik. Trzecim, znaczącym powodem jest poprawa skuteczności działania i zarządzania pracownikami. Czwartym powodem jest motywacja pracowników do lepszej i bardziej wydajnej pracy. Wielu pracodawców śmiało mówi, że zabawy organizuje tylko wtedy, kiedy firma przynosi znaczące zyski.

Jak zorganizować imprezy firmowe pod Warszawą?

Imprezy firmowe pod Warszawą bardzo często organizowane są w plenerze. Wybierając miejsce na zabawę stawiajmy na miejsca do których jest krótki dojazd, maksymalnie do 30 minut. Jeżeli trasa będzie dłuższa koniecznym będzie zorganizowanie noclegu lub też wspólny, zorganizowany transport dla uczestników zabawy. Warto stawiać na takie miejsca, gdzie będzie można skorzystać z licznych atrakcji, jak chociażby boisko do siatkówki, korty do tenisa, itd. 

Share: