Garnki Gerlach – sprawdź ich wysoką jakość!

1489
0
Share:

 

Jakość naszych codziennych posiłków wynika nie tylko z tego, jakich produktów używamy, ale również z faktu, w jaki sposób je przygotowujemy. W obróbce konkretnych produktów konieczne są garnki – ich jakość nie jest bez znaczenia! Wśród licznych propozycji na polskim rynku warto sięgnąć po klasykę w nowoczesnym wydaniu, czyli garnki Gerlach. Czym zaskoczy nas ten producent?

Garnki Gerlach – wysoka jakość w doskonałej cenie

Marka Gerlach jest doskonale w Polsce znana – wieloletnia tradycja oraz stałe dopasowywanie oferty do potrzeb współczesnych klientów sprawia, że jest to dzisiaj jedna z najchętniej wybieranych firm, kiedy kupujemy garnki czy noże kuchenne. Garnki Gerlach to klasa sama w sobie – producent oferuje nam nowoczesne wzornictwo, jak również szeroki wybór elementów. W sklepie znajdziemy kolekcje składające się z kilku lub kilkunastu elementów, przez co każdy może dopasować konkretny komplet do własnych potrzeb. Drugą istotną kwestią są materiały: garnki Gerlach tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem czy wysokimi temperaturami – takie garnki będą cieszyć nasze oczy przez szereg lat!

Czym zaskoczą nas jeszcze garnki Gerlach? Ciekawa innowacja kryje się w ich dnach – umieszczono tam specjalistyczne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesu gotowania, jak i oszczędność energii.

Garnki Gerlach w rozbudowanych kompletach

Co jeszcze znajdziemy w kompletach garnków tego producenta? Z pewnością pokrywki – są one tworzone ze szkła hartowanego, które nie pęka, nie kruszy się. Małe odpowietrzniki pozwolą na odparowanie nadmiaru pary wodnej i zagęszczenie potrawy.

 

Share: