https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy-na-motocykl/ e-scale.org zobacz wiecje

Funkcjonalny fotel huśtawka na tarasie

1234
0
Share:

Nowoczesny fotel huśtawka to jedna z ciekawszych propozycji topowych producentów mebli ogrodowych. Fotel huśtawka to nietuzinkowy mebel, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. Jego interesujący design sprawi, że nawet zwykły taras zmieni się nie do poznania! Co warto wiedzieć o meblach tego typu?

Fotel huśtawka – jak jest zaprojektowany?

Decydując się na mebel taki jak fotel huśtawka stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość. Meble tego typu tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie i uszkodzenia. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, która do złudzenia przypomina naturalny rotang. Materiał ten zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, wnikaniem kurzu, promieniowaniem UV. Szczególnie ten ostatni aspekt jest istotny: technorattan nie jest podatny na działanie słońca, przez co nawet po wielu latach użytkowania nie straci on swojego pięknego, oryginalnego koloru.

Fotel huśtawka osadzony jest na stelażu aluminiowym, malowanym proszkowo. Ten rodzaj tworzywa jest niezwykle lekki, przez co podnoszenie czy przenoszenie takiego mebla nie sprawia żadnego problemu.

Fotel huśtawka, który przyciąga wzrok!

Elementem przyciągającym uwagę w przypadku mebla takiego jak fotel huśtawka jest bez wątpienia siedzisko w kształcie kokonu. Wewnątrz takiego siedziska umieszczono wygodne poduszki, które poprawią komfort odpoczynku. Kokon skutecznie ochroni nas przed silnym słońcem, jak również przed podmuchami wiatru!

Fotel huśtawka to nie tylko ciekawy element na nasz taras. Mebel ten to przede wszystkim gwarancja wygody i doskonałego samopoczucia. Dzięki tego typu elementom znacznie chętniej będziemy spędzać czas na świeżym powietrzu, a wszyscy goście będą zerkać na fotel huśtawkę z zachwytem!

 

 

Share: