lanails.pl live url Solidny metalowy taboret stołek

Fotokalendarze – kilka pomysłów

1896
0
Share:
Fotokalendarze – kilka pomysłów

Czas może płynąć zupełnie inaczej, miło i radośnie, kiedy zdecydujemy się nadać mu oryginalną i osobistą oprawę. Fotokalendarze to konkretny pomysł na to, jak połączyć dwie płaszczyzny temporalne – czyli czas obiektywny i zegarowy, z czasem wewnętrznym i fenomenalnym. Wystarczy wykorzystać zdjęcia, które gromadzimy w telefonach czy w komputerach, żeby stworzyć kalendarz w niepowtarzalnym stylu. Nawiązujący do naszej historii, przekazujący ją w zaskakujący sposób. Wypełniający suche daty autentycznymi emocjami.

Nadać czasowi wartość

Fotokalendarze sprawią, że inaczej zaczniemy żyć w strumieniu codzienności. Odnajdziemy w niej swój własny rytm, dyktowany przez nasze małe święta, zupełnie osobiste i wyjątkowe. Jak data pierwszej randki. Jak dzień, w którym nasze dziecko zrobiło pierwsze kroki. Jak rocznica ślubu czy przeprowadzki do nowego miejsca, w którym zaczęliśmy też nowe i lepsze życie.

Wyrazić emocje

Fotokalendarze stworzone na bazie prywatnych zdjęć sprawią, że czas obiektywny stanie się bardziej emocjonalny. Wypełniony dobrymi uczuciami, które zechcemy powtarzać w kolejnych dniach, miesiącach i latach. Staną się one rodzajem takiego pozytywnego poruszenia, kiedy to spojrzymy na wyróżnioną przez nas datę, i nagle nastroimy się pogodnie. Przypomnimy sobie o dobrych wydarzeniach z przeszłości. Jak stworzyć taki osobisty i uruchamiający pozytywne myślenie fotokalendarz? Wystarczy zajrzeć tutaj: cewe.pl.

Fotokalendarze w różnej formie

Dobrymi wspomnieniami i projekcjami możemy wypełnić dosłownie każdy zakamarek. Mamy bowiem do dyspozycji fotokalendarze ścienne, biurkowe, adwentowe, terminarze. Różnej wielkości i rozmaicie rozplanowane. Nie musimy wcale czekać na początek roku, żeby stworzyć fotokalendarz. Dowolny miesiąc może stać się początkiem fotokalendarza.

Share: