Eleganckie wyposażenie kuchni

1109
0
Share:

Jak sprawić, aby nasza kuchnia stała się miejscem funkcjonalnym i przyjemnym dla oka? Z pewnością niebagatelny wpływ na to mają wybrane przez nas garnki i elementy wyposażenia. By móc wygodnie gotować i przygotowywać potrawy koniecznie zadbajmy o to, aby w kuchni nie brakowało konkretnych produktów. Jakie rozwiązania warto wziąć pod uwagę?

Postaw na innowacje – garnki i patelnie od producenta

Aby móc gotować wyjątkowe potrawy konieczne są dwie rzeczy: świeże składniki oraz odpowiednie garnki i patelnie. Te drugie znajdziemy na stronie gerlach.pl, gdzie producent oferuje nam nowoczesne komplety garnków i funkcjonalne patelnie.

Nowoczesne patelnie Gerlach łączą w sobie wspaniały design i wysoką funkcjonalność. Ich wnętrze pokrywa powłoka ceramiczna, dzięki której możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Dzięki temu potrawy są mniej kaloryczne i mniej tłuste. Powłoka ceramiczna pozwala tez na zminimalizowanie ryzyka przywierania pokarmów i ich przypalania.

Szukając idealnego kompletu garnków warto zainteresować się zestawami marki Gerlach. Topowe komplety tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed działaniem wysokich temperatur, odkształcaniem, korozją. W dnach garnków stalowych umieszczane są dyski aluminiowe, których zadaniem jest lepsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz. Dzięki dyskom możliwe jest wykorzystywanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

Dodatkowe ułatwienia dla użytkowników

Trwałe, zewnętrzne materiały to nie wszystko, co mogą zaoferować nam producenci. Garnki zostały wyposażone w liczne dodatki, takie jak wewnętrzne miarki, lejki, sitka. Wszystkie one pozwolą na wygodniejsze i przyjemniejsze gotowanie. Profilowane uchwyty i rączki tworzone są z materiałów antypoślizgowych, co przekłada się na bezpieczniejsze podnoszenie i przenoszenie ich.

Share: