xanderncsenate.com Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/

Eleganckie meble do ogrodu

1769
0
Share:

Zaprojektowanie funkcjonalnego ogrodu jako miejsce, gdzie latem możemy odpoczywać czy podawać posiłki nie jest niczym trudnym! Dzięki licznym kompletom meblowym bez trudu dobierzemy zestaw dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań.

Meble modułowe – podejdź do przestrzeni w sposób kreatywny!

Ciekawą nowością na polskim rynku są meble modułowe – są to kolekcje składają się z kilku elementów, które możemy wykorzystywać zarówno osobno, jak i łączyć ze sobą, tworząc obszerne meble wypoczynkowe. Meble modułowe dedykowane są przede wszystkim do ogrodów i na tarasy – dzięki możliwości ich łączenia i rozłączania każdego dnia możemy zmieniać ustawienie mebli i na nowo kreować przestrzeń. Meble modułowe oparte są na stelażach aluminiowych lub drewnianych – projektanci zadbali nie tylko o trwałość kompletów, ale również o ich wyjątkowy wygląd. Wierzch tworzą wygodne poduszki i siedziska, które zapewnią wysoki komfort. Liczne komplety mebli modułowych w dobrych cenach znaleźć można w sklepie internetowym gardenspace.sk.

Nowoczesne meble technorattanowe

Meble technorattanowe bez wątpienia kojarzone są z ogrodem czy z tarasami najbardziej – dzisiaj producenci proponują odświeżone wersje tych mebli. Nowoczesne kolekcje technorattanowe odznaczają się doskonałym wyglądem, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz wysoką odpornością na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Lekkie, aluminiowe stelaże sprawiają, że podnoszenie czy przenoszenie mebli z miejsca na miejsce nie sprawia żadnego problemu. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze, która nie chłonie wilgoci, brudu. Meble technorattanowe warto chronić w okresie jesieni i zimy poprzez stosowanie wysokiej jakości pokrowców ogrodowych.

Share: