Donice rattanowe

3339
0
Share:
Donice rattanowe

W ostatnim czasie przeżywamy rattanowy zawrót głowy. Odkrywamy, że prawdziwe piękno kryje się w naturze, między innymi w naturalnych splotach rattanowych. Przedmioty tego typu chcemy mieć nie tylko w ogrodzie czy w strefie domowo-ogrodowej, ale także we wnętrzach. Donice ogrodowe to wybrane elementy dekoracyjne z rattanu, których urok można podziwiać na nowoczesnych tarasach, w kuchniach czy w salonach. To rzeczy cechujące się uniwersalnym pięknem, stąd wykorzystywane jako element stylizacyjny w najróżniejszych miejscach.

Niezastąpione donice rattanowe

Donice rattanowe okazują się wręcz niezastąpione, kiedy chcemy udekorować fantazyjnie naturą zarówno mały balkonik jak i rozległy taras. To w nich właśnie rodzime gatunki roślin wyglądać będą naturalnie. Przeniesiemy w ten sposób fragment autentycznego piękna przyrody w pobliże naszych codziennych wnętrz.

Inspirujące donice z rattanu

Donice rattanowe zresztą rewelacyjnie zaprezentują się także w pomieszczeniach, jako piękne oprawy dla ulubionych kwiatów. Stworzą efektowną kompozycję na przykład z meblami z litego drewna. Świetnie wyglądają bowiem w otoczeniu wszystkiego, co przywołuje naturę. Choć równocześnie donice z rattanu często umieszcza się w wybitnie awangardowej przestrzeni na zasadzie akcentu stylistycznego. Donice z rattanu mogą inspirować na wiele sposobów. Więcej rattanowych dodatków (i nie tylko), które zachęcą nas do stworzenia niebanalnych kompozycji, odkryjemy na stronie gardenspace.pl.

Kosze rattanowe na wszelkie różności

Oprócz typowych donic na rośliny warto zwrócić uwagę na bardzo modne kosze rattanowe. Traktowane jako dodatek aranżacyjny o uniwersalnym przeznaczeniu. Taki kosz rattanowy na wszelkie drobiazgi przyda się w kuchni, w łazience i w salonie. Można trzymać w nim na przykład jabłka (co dodatkowo stanie się malarską kompozycją), książki, czapki i szalki. Wszystko, co chcemy mieć pod ręką.

Share: