myana-bg.org https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ zobacz

Dobry leasing ciągnika siodłowego

522
0
Share:

Pozyskiwanie nowych pojazdów do swojej firmy jest koniecznością jeśli flota ma być utrzymana w prawidłowej kondycji. W przypadku przedsiębiorców, którzy zajmują się zdobywaniem pojazdów mają oni często ciężki orzech do zgryzienia. Mogą zdecydować się na kupno używanych pojazdów, nowych samochodów, na wynajem pojazdów ciężarowych bądź na leasing. Dobry leasing ciągnika siodłowego jest bardzo popularną praktyką, którą stosuje bardzo szerokie grono firm. Dlaczego?

 

Dobry leasing ciągnika siodłowego – szeroki pakiet korzyści

 

Decydując się na dobry leasing ciągnika siodłowego wielu przedsiębiorców poszukuje leasingodawców oferujących najlepsze samochody w bardzo dobrych cenach. Przykładem bardzo dobrej firmy, która oferuje samochody ciężarowe z górnej półki jest Grupa DBK. Dobry leasing ciągnika siodłowego od Grupy DBK dostępny jest nawet z zerowym wkładem własnym dlatego nie trzeba od razu wykładać gotówki, a pojazd może sam zarobić na swoje utrzymanie. To praktyka, która bardzo często stosuje wiele przedsiębiorców. Najlepszym jest fakt, że jeżeli leasing jest korzystny i dociera do końca, a samochód zarobił na siebie sporo pieniędzy leasingobiorca może go wykupić. Wtedy otrzymuje samochód na własność i tak naprawdę bardzo na tym zyskuje! Oczywiście cały proces leasingu posiada zerowy VAT płacąc za niego jedynie kwotę netto ze względu na ulgi dla przedsiębiorców i mówiąc potocznie ,,wzięcie samochodu na firmę”.

 

W przypadku biznesu przewozowego warto jest jednak bardzo dokładnie przeczytać umowę. Wiele firm oferujących leasingu może wpisać roczne limity kilometrów, których trzeba przestrzegać. W przypadku samochodów ciężarowych przemierzają one ogromne ilości kilometrów, a kary są dość kosztowne dlatego warto indywidualnie ustalić tą kwestie z daną firmą.

 

Dobry leasing ciągnika siodłowego, a renoma firmy TSL

 

Samochody brane na leasing są bardzo nowoczesnymi pojazdami – a w branży przewozowej opinie rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli klienci zauważą, że ich materiały przewożone są nowoczesnymi pojazdami z pewnością polecą firmę innym kolegom ,,po fachu” co przełoży się na większą ilość zleceń i większy zysk!

Share: