Dietetyk godny polecenia

1388
0
Share:
Dietetyk godny polecenia

Dietetyk, z którego usług warto skorzystać bez zastanowienia. Oferuje pełne wsparcie i profesjonalną pomoc wszystkim tym, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i rozpocząć zdrowe odżywianie. Pomaga w walce z nadprogramowymi kilogramami.

Każda dieta układana jest indywidualnie pod kątem każdego pacjenta. Uwzględniane są preferencje, prowadzony tryb życia, możliwości finansowe, a także efekty, jakie klient chce osiągnąć. Posiłki zgodne są z tym, co klient lubi jeść. Dzięki temu zmiana nawyków żywieniowych nie jest dla niego żadnym wysiłkiem.

Dietetyk układa dietę, ale nie kończy na tym swojej pracy. Wskazuje, w jaki sposób wdrażać nowe nawyki, motywuje, zachęca do tego, aby wytrwać w swoim postanowieniu.

W swojej ofercie ma pomiar i analizę składu ciała, sporządzanie planów żywieniowych (na tydzień, dwa, trzy, a nawet miesiąc), sporządzanie planu treningowego. Ciekawą propozycją jest gotowanie z dietetykiem, a także robienie zakupów z dietetykiem. Podejmuje się również prowadzenia wykładów i wygłaszania prelekcji.

Dietetyk w Katowicach to najlepszy gabinet dietetyczny.

Share: