https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-kurs-na-prawo-jazdy/ zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy-na-motocykl/

Czy wiesz, jak zatrzymać czas i przywrócić skórze młodość?

2636
0
Share:
Czy wiesz, jak zatrzymać czas i przywrócić skórze młodość?

Starzejąca się skóra to naturalny proces – wraz z upływem lat w naszym organizmie zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego i włókien kolagenowych. Obie substancje odpowiedzialne są za utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia komórek, zachowanie elastyczności skóry. Dodatkowo stale przebywamy w warunkach, które jeszcze bardziej wpływają na przyspieszenie procesów starzenia: pomieszczenia zadymione, miasta pełne spalin. Do powstawania zmarszczek przyczynia się także używanie źle dopasowanych kosmetyków. Czy są skuteczne metody na zatrzymanie procesów starzenia?

Sprawdź, jak skutecznie działa botoks!

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zatrzymanie upływającego czasu i jego wpływu na naszą skórę jest zastosowanie toksyny botulinowej, czyli botoksu. Substancja ta jest znana medycynie od dawna: początkowo była wykorzystywana do leczenia chorób oczu oraz nadpotliwości. Obecnie botoks kojarzony jest przede wszystkim ze skutecznym wygładzaniem zmarszczek. Działanie botoksu polega na osłabieniu i porażeniu konkretnych mięśni – botoks wykorzystywany jest przede wszystkim w spłycaniu zmarszczek okolic oczu. Działanie toksyny botulinowej jest odwracalne – zostaje on usunięty z organizmu po 3 miesiącach od zastosowania. Po tym czasie zabieg można powtórzyć. Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu są bezpieczne i nie wymagają specjalistycznego przygotowania.

Kwas hialuronowy – podaruj swojej skórze drugą młodość!

Drugim, chętnie wykonywanym zabiegiem w gabinetach kliniki estetycznej jest spłycanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Substancja ta jest bezpieczna, nie powoduje alergii. Sam zabieg trwa kilkanaście minut – efekty widoczne są od razu. O właściwościach kwasu hialuronowego oraz jego zaletach możemy poczytać na stronie karolinakusnierz.pl. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest do wygładzania zmarszczek mimicznych, zmarszczek nosowo-wargowych, również do wyostrzania konturu twarzy.

Share: