https://beesafe.pl/porady/ulga-rehabilitacyjna-na-samochod/ https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-kurs-na-prawo-jazdy/ zobacz wiecej

Co warto wiedzieć o tanich całorocznych domach z drewna?

1915
0
Share:

Ojczyzną domów drewnianych wznoszonych w konstrukcji szkieletowej jest Szwecja. Technologia ta jest popularna także w Ameryce Północnej za wyjątkiem Meksyku. Coraz częściej tanie domy z drewna całoroczne można spotkać również podczas podróży po Polsce.

 

Dlaczego coraz więcej osób interesują tanie domy z drewna całoroczne?

Domy te mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim zbudowanie takiego domu nie pochłania mnóstwa pieniędzy, są one tańsze od tradycyjnych domów murowanych. Do tego budowa przebiega bardzo szybko. Czas budowy domu w technologii szkieletowej może zamknąć w ciągu trzech miesięcy. Czasem oczywiście budowa trwa dłużej, z reguły jednak nie przekracza sześciu miesięcy. Czas budowy zależy od tego, jaki wariant domu zostanie wybrany: w stanie deweloperskim czy w surowym zamkniętym. Wyjątkowo często zadawanym pytaniem przez osoby, które zainteresowane są budową takiego domu jest to, które dotyczy kosztów eksploatacji. Otóż eksploatacja domów z drewna o konstrukcji szkieletowej jest wyjątkowo tania. Domy ociepla się wyjątkowo solidnie dwoma warstwami izolacji termicznej. Jedną są płyty styropianowe, drugą wełna mineralna.

 

Nowoczesne, solidne domy z drewna całoroczne

W przypadku domów budowanych z drewna w technologii szkieletowej niezwykle ważne jest to, aby wybrać firmę, która używa tylko drewna najwyższej jakości. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dom spełni wszystkie nasze oczekiwania. Do tego w przypadku wybrania firmy, która jest długo obecna na rynku, do wyboru będziemy mieć szereg projektów domów. W katalogu coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które poszukują nowoczesnego, jak i bardziej tradycyjnego domu.

 

Tanie domy drewniane całoroczne budowane są bardzo szybko dzięki wykorzystanej technologii. Wykonując wcześniej fundamenty, dom szkieletowy można w większości przypadków zbudować również zimą.

 

Share: