gallery.com https://antekwpodrozy.pl/455-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-na-czas-podrozy zobacz

Co kupić noworodkowi?

711
0
Share:

Kiedy w domu pojawia się małe dziecko, wszystko staje na głowie. Jednak dzidziuś do każdej rodziny wnosi wiele szczęścia i radości. Nie ma się też czemu dziwić, że każdy przyjaciel rodziny i inni jej członkowie chcą odwiedzić maluszka i podarować mu coś miłego. Na prezent dla noworodka nada się wiele rzeczy, warto się im przyjrzeć bliżej.

Najpilniejsze potrzeby noworodka

Odwiedzając małe dziecko warto wziąć pod uwagę jego najpilniejsze potrzeby. Warto wspomóc nieco młodych rodziców, których potrzeby finansowe są w tym okresie bardzo duże i zakupić dla maluszka pampersy czy chusteczki nawilżane. Dobrym pomysłem będzie też zakup kosmetyków kąpielowych i pielęgnacyjnych.

Można też kupić ręczniki kąpielowe przeznaczone dla niemowląt, przytulny kocyk, który przyda się każdemu niemowlęciu czy akcesoria do karmienia. Są to prezenty, które zawsze się sprawdzą i nieco odciążą młodych rodziców. Prezent dla noworodka przy okazji pierwszych odwiedzin nie musi być drogi ani duży, ważne by był przemyślany i od serca.

Spersonalizowany prezent dla noworodka

Bardzo ciekawym pomysłem będzie spersonalizowany prezent dla maluszka. Obecnie jest wiele stron internetowych, na których są oferowane usługi spersonalizowania poszczególnych rzeczy. Interesującą propozycją są personalizowane smoczki dla niemowląt. Takie smoczki można zamówić w dowolnym kolorze i z dowolnym napisem. Taki prezent będzie nie tylko przydatny ale i efektowny.

Inną propozycją spersonalizowanych prezentów dla niemowląt są imienne kocyki lub pluszaki. Miś i kocyk podpisane imieniem dziecka na pewno zachwyci każdego rodzica. Dodatkowo na kocyku można umieścić datę urodzin dziecka, jego wagę i wzrost urodzeniową. Na pewno w przyszłości, gdy dziecko już wyrośnie z takiego kocyka czy przytulaka, będą one stanowiły wspaniałą pamiątkę.

Ubranka dla dzieci

Prezentem, który nigdy nie wychodzi z mody jest ubranko dla dzidziusia. Każdy pajacyk, body, urocza sukieneczka, czapka czy zabawne rajstopki idealnie się sprawdzą na upominek dla maluszka. Są to praktyczne rzeczy, które każde dziecko wykorzysta a przy okazji są miłe dla oka.

Przed odwiedzinami warto jednak zorientować się jaki rozmiar dziecko aktualnie nosi, bo każde dziecko jest inne, a do tego dzieci bardzo szybko rosną i po miesiącu od urodzenia już będą nosiły inny rozmiar. Warto to wziąć pod uwagę kupując ubranka dla niemowlaka. Na pewno trzeba też zwrócić uwagę na jakość ubranek, by miały one odpowiednie atesty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Prezenty dla noworodka.

Share: