https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-automat/ Solidny metalowy taboret stołek https://beesafe.pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu/

Bajkowe urodziny dla kilkulatka

1665
0
Share:

Dzieci w wieku przedszkolnym marzą, by rodzice zorganizowali dla nich bajkowe urodziny. Dziewczynki chcą, aby ich motywem przewodnim były księżniczki, a chłopcy – by wszyscy zaproszeni koledzy i koleżanki mogli poczuć się niczym rycerze. Jak zorganizować bajkowe urodziny dla dziecka?

Urodziny z animatorem

Bajkowe urodziny można zorganizować w wielu miejscach. Może to być kino, aquapark, restauracja, małpi gaj czy plac zabaw w galerii handlowej. Jeżeli chce się, by dziecko było jeszcze szczęśliwsze, można zaprosić na jego święto animatora. Animatorzy uświetniają różnego rodzaju eventy dla dzieci, dlatego mają ogromne doświadczenie w organizowaniu zabaw dla maluchów.

Animatorzy zatrudniani podczas eventów dla dzieci przebierają się za różne postacie z bajek. Dzięki temu na urodzinach może pojawić się Królowa Elsa z Krainy Lodu, Vaiana, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Spiderman, Kubuś Puchatek czy Piotruś Pan. Każda z postaci zachęci dzieci do wspólnej zabawy, a także zorganizuje dodatkowe atrakcje takie jak malowanie twarzy czy wykonywanie obrazków z kolorowego piasku.

Dbałość o szczegóły

Najlepsze eventy dla dzieci przygotowuje się z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jeśli chce się, by dziecko było zadowolone z bajkowych urodzin, powinno się przygotować odpowiedni wystrój miejsca, w którym odbywa się przyjęcie. W przypadku sali, w których na co dzień organizuje się eventy dla dzieci, jest to proste – zwykle ich ściany są ozdobione bajkowymi postaciami. Nieco inaczej wygląda kwestia organizacji eventu dla dzieci we własnym domu.

Bajkowe urodziny organizowane w domu powinny mieć odpowiednią oprawę. Rodzice mogą przyozdobić pokój dziecka lub salon, w którym odbywa się przyjęcie, naklejkami na ścianę, dostępnymi w wielu sklepach z wyposażeniem wnętrz lub w marketach budowlanych. Ponadto na stole z przekąskami mogą stanąć kolorowe kubeczki i talerzyki papierowe z postaciami z najsłynniejszych animacji. Można sięgnąć również po tekturowe czapeczki dla jubilata i jego małych gości.

Organizując bajkowe urodziny, można pokusić się także o odpowiedni, tematyczny tort. W wielu cukierniach lub u prywatnych osób można zamówić urodzinowe ciasta pokryte masą cukrową, z której wyczarowane są figurki księżniczek, rycerzy, smoków lub innych postaci z ulubionych bajek małego jubilata.

Artykuł powstał we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

Share: