Atrakcje dla całej rodziny – park linowy Jachranka

2924
0
Share:
Atrakcje dla całej rodziny – park linowy Jachranka

Aktywny wypoczynek jest nie tylko modny, ale przede wszystkim zdrowy. Dlatego, zamiast spędzać wolny czas na kanapie, warto wybrać się do parku linowego Jachranka, w którym świetnie będzie się bawić cała rodzina. To niezwykłe miejsce znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy. Dlaczego warto się tam wybrać?

Tor przeszkód – dla każdego coś innego

Łącznie w parku znajduje się aż 80 przeszkód, a łączna długość tras wynosi 649 m. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ do wyboru są cztery tory o różnych stopniach trudności, dopasowanych do wieku oraz umiejętności. Zapewnia to znakomitą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Najtrudniejsza trasa polecana jest osobom o dobrej sprawności fizycznej.

W parku parklinowyjachranka.pl można sprawdzić swoją koordynację ruchową i sprawność przechodząc po rozciągniętych między drzewami tunelach z sieci, równoważniach czy drabinach. Dla odważnych przygotowano zjazd na bloczku po linie. Bezpieczeństwa użytkowników parku chronią doskonale wykwalifikowani instruktorzy oaz doświadczona i zawsze uśmiechnięta obsługa parku. Dzięki temu można mieć pewność, że zabawa będzie nie tylko wesoła, ale także bezpieczna.

Co oferuje park linowy Jachranka?

Park linowy Jachranka położony jest w przepięknych okolicach Zalewu Zegrzyńskiego. Rozległy teren parkowo-leśny zajmuje aż 20 ha, dzięki czemu można się tu wybrać na naprawdę długi spacer. To idealne miejsce na oderwanie się od codzienności i spędzenie czasu na łonie natury. W parku linowym można też urządzić urodziny dla dziecka.

Specjalna oferta skierowana jest również dla biznesu Dla grup zorganizowanych przygotowano atrakcyjne rabaty – dla takich grup parki linowy dostępny jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji. Godziny otwarcia można sprawdzić na stronie internetowej parku. Rezerwacji można dokonać telefonicznie.

Share: