trzaikrajobraz.pl guardpr.pl ganx.net

A może Dell XPS z wydajną baterią?

2487
0
Share:
A może Dell XPS z wydajną baterią?

W dzisiejszych czasach wyznacznikiem klasy sprzętu komputerowego nie są jego jedynie wysokie osiągi ale również mobilność urządzenia. Ponieważ laptopy na co dzień pełnią rolę narzędzia pracy, bez względu na środowisku w jakim jest wykonywana, muszą być nie tylko wydajne, niezawodne i wytrzymałe, ale również gwarantować długi okres czasu obsługi bez dostępu do stałego źródła zasilania.

Biorąc pod uwagę powyższe warunki śmiało można stwierdzić, że laptopy Dell z serii HPS to jedna z najlepszych na współczesnym rynku komputerowym wersji trzynastocalowych laptopów. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz umiejętnemu skonfigurowaniu najwyższej jakością podzespołów marce Dell udało się uzyskać udane połączenie urządzeń o wymaganej wydajności i mobilności.

Jedną z ciekawszych propozycji jaka oferuje marka Dell wymagającym klientom są laptopy z serii XPS 13. Należą one do jednych z najmniejszych, bo mających zaledwie jedenastu calową obudowę urządzenia, które charakteryzują nie tylko bardzo wysokie osiągi jak na taką wielkość, ale również niezwykle wysoka jakość wykonania.

Producent z myślą o zwiększeniu mobilności urządzenia poprzez zagwarantowanie długiego jego czasu pracy bez konieczności podłączania go do stałego źródła zasilania zaproponował w serii XPS 13 bardzo wydajne oraz pojemne baterie do laptopów dell.

Jedenastu calowy laptop wyposażony został w wytrzymałą obudowę wykonaną z aluminium. Dość mocne a przy tym odpowiednio usztywnione zawiasy wręcz doskonale utrzymują ekran w dowolnym kącie nachylenia, co jest przydatną zaletą w przypadku wykonywania pracy mobilnej. Producent tym razem zaproponował w konstrukcji tak niewielkiego urządzenia specjalną ramkę, która pozwoliła zmieścić trzynastocalową matrycę o rozdzielczości 3200×1800 pikseli zajmującą prawie całą powierzchnię pokrywy. Całość pokrywy pokryta jest taflą szkła co zapewnia użytkownikowi należytą ochronę matrycy podczas użytkowania.

Share: